Участь студентів факультету Будівництва та архітектури у Dutch Design Week

22.10.2020

22 жовтня 2020 року в рамках Dutch Design Week в інноваційному парку UNIT.City (м.Київ) відкрилася виставка проєктів дизайнерів-фіналістів та відбулася міжнародна дискусія “What is radical creativity?”, на якій експерти з Бельгії, Фінляндії та України поспілкувалися про сучасні виклики, з якими зіштовхується українська креативна екосистема, та обговорили можливості для розвитку та співпраці.

Dutch Design Week – (також відомий як DDW ) - це найбільша щорічна подія дизайну в Північній Європі, яка представляє роботи та концепції понад 2600 дизайнерів для понад 355000 відвідувачів з усього світу. Подія стосується голландського дизайну, який проводиться в Ейндговені , Нідерланди . DDW відбувається в останній тиждень жовтня і являє собою дев’ятиденний захід з виставками, майстер-класами, семінарами та вечірками на багатьох майданчиках.

Студенти та колектив факультету будівництва та архітектури Київського міжнародного університету мали можливість долучитися до міжнародної дискусії у форматі онлайн-трансляції, розглянути  та обговорити роботи українських дизайнерів, які представили свої проєкти у Нідерландському тижні дизайну.

Організаторами трансляції для студентів архітекторів Київського міжнародного університету стали декан факультету Будівництва та архітектури Бутик М.В. та завідувач кафедри будівництва та архітектури Чемакіна О.В.

В програмі заходу відбулися презентації проєктів-фіналістів, цифрова виставка робіт авторів-переможців,  EDU Talks: дискусії за участі експертів з Європи та України «What is radical creativity?»,  спілкування в колі однодумців та нетворкінг.

Наші студенти ніби побували у приміщенні UNIT.City  – та відчули себе частиною масштабної події дизайну!