Участь КиМУ у XVII конкурсі-фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті»

11.03.2020

Щороку  навчальні заклади м. Києва проводять фестиваль творчості та креативності, акторської майстерності та поглиблених знань культури та мови різних країн. Цей рік не став винятком.

11 березня 2020 року Святошинським районним управлінням освіти на базі спеціалізованої школи №40 був проведений перший районний етап XVII загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті».

Традиційно Київський міжнародний університет виступив партнером у проведенні фестивалю, гаслом якого стало «Україна у світі – Україна у серці».  Представником КиМУ виступила Нагачевська Олена Олександрівна (директор інституту лінгвістики та психології, к.філол.н., доцент).

Журі конкурсу  на чолі з Ільюком Олегом Євгеновичем – директором  районного науково-методичного центру оцінювало роботу 11 команд:

• ЗЗСО №40 – Німеччина
  • Ліцей «Еко» 198 – Білорусь
  • ЗЗСО - №222 – Франція
  • ЗЗСО - №197 – США
  • ЗЗСО - №13 – Угорщина
  • ЗЗСО - №96 – Італія
  • ЗЗСО - №215- Індія
  • ЗЗСО - №162 – Австрія
  • ЗЗСО - №304 – Монако
  • ЗЗСО - №35 – Італія
  • ЗЗСО - №297 – Ірландія

В ході конкурсу учасники презентували різні країни, розповідаючи  про їх історію, економіку, сферу туризму, галузі мистецтва і т.д. Цікавими були виступи, що висвітлювали традиції, кулінарні вподобання та культурні наслідування країн. Не менш яскравими були національні пісні й танці, в яких учні продемонстрували національні костюми., що вдало підкреслювали образ кожної країни.

Вітаючи переможців та учасників фестивалю, Нагачевська О.О. представила Київський міжнародний університет, його спеціальності, звернула увагу на пріоритети, переваги та перемоги університету в освітньому просторі України, підкреслила велике значення фестивалю в інтелектуальному, культурному, духовному та творчому розвитку учнів.

Хвилюючою частиною конкурсу стало оголошення  переможців, які отримали з рук Олени Олександрівни дипломи Київського міжнародного університету, що дають значні знижки в оплаті за навчання в коледжі та університеті.

(І місце: 50%, ІІ місце: 30%, ІІІ місце: 20%)

Відповідно до рішення журі переможцями конкурсу стали:

І місця:

12. Змістовність та оригінальність сценічного виступу
  13. Реалізація творчих ідей
  14. Інтелектуальний потенціал

Вітаємо учасників і переможців конкурсу-фестивалю!

Запрошуємо до Київського міжнародного університету!

11 03/2020
06 03/2020