Сучасні тенденції євроінтеграції України очима молодих науковців КиМУ

28.02.2020

Питання стану європейської і євроатлантичної інтеграції в контексті національної безпеки України знайшли жваве обговорення на засіданні наукового гуртка 28 лютого 2020, учасниками якого стали студенти спеціальності "міжнародні відносини" Київського міжнародного університету. Модератор заходу - доцент Крупеня І.М. (канд.політ.наук., завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму).

Засідання проходило у формі виступів та жвавої дискусії, зокрема молоді науковці, майбутні дипломати свою увагу зосередили на питаннях: політичної стабільності України, як гаранта покращення умов для європейських інвестицій (Сківка Дмитро, Чередник Дмитро); реформування збройних сил України, їх наближення до стандартів НАТО, трансформація погляду суспільства з питання входження України до НАТО, вирішення існуючих проблем (Єлизавета Дисулай, Даний Ірина). Великий інтерес і обговорення викликали питання угорсько-українського співробітництва в умовах євроінтеграції: розвиток міжрегіонального i транскордонного в рамках Карпатського єврорегiону, активізація співпраці у сфері забезпечення прав національних меншин - української в Угорщині та угорської в Україні (Куценко Євген, Тамас Аліна).

У ході роботи наукового гуртка учасники мали можливість у форматі дискусії озвучити власне бачення майбутнього України. На їх думку зв'язки українців з країнами ЄС активно розвиваються останні роки, зокрема в сфері бізнесу, стандартизації української продукції до стандартів ЄС, освітньої мобільності студентів, висловили впевненість про те, що українці - працьовита нація і готова до викликів, які перед нею стоять, а молоді люди намагатимуться прийняти ті цінності, які притаманні сучасній Європі.


11 03/2023
10:00
Зустріч