І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади (ВСО) з іноземних мов у КиМУ

25.02.2020

25 та 26 лютого 2020 року у Київському міжнародному університеті відбувся І-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади (ВСО) з англійської та німецької мов серед студентів структурних навчальних підрозділів університету.

Організатор - Навчально-науковий інститут лінгвістики та психології (директор- професор Нагачевська О.О., канд.філол.наук).

У Олімпіаді взяли участь 35 студентів з англійської мови, 15 -з німецької мови спеціальностей "філологія", "міжнародні відносини", "міжнародне право", "журналістика", "право", "стоматологія".

Учасників І етапу ВСО привітала Голова журі - професор Нагачевська О.О., яка представила членів журі - доцентів Щудлу Н.М., Тимошенко І.Б., Сахнову Н.Н., Борисенка Ю.А., Долгош К.І., висловила впевненість у тому, що гарне володіння найпопулярнішими у сучасному світі англійською та німецькою мовами, стануть запорукою успішного кар'єрного успіху у майбутньому, побажала успіхів у вирішенні конкурсних завдань: чотири види мовленнєвої діяльності (аудіювання, читання, говоріння, письмо).

Підводячи підсумки І-го туру ВСО, члени журі відмітили високий рівень підготовки студентів, хороші знання з англійської та німецької мов, які вони продемонстрували у ході конкурсу та оголосили переможців. 

Навчально-науковий інститут лінвістики та психології

Переможці І-го етапу ВСО КиМУ: (німецька мова):

І місце - Бовсунівська Анастасія (3 курс спеціальності "філологія")

ІІ місце - Кочубей Тетяна (2 курс спеціальності "філологія")

ІІІ місце - Духан Діана (3 курс спеціальності "міжнародні відносини")

Переможці І-го етапу ВСО КиМУ: (англійська мова):

І місце

Іванов Максим (3 курс, "філологія" переклад)

Гордієнко Андрій (1 курс, "філологія" переклад)

Русакова Крістіна ( 1 курс, "філологія" переклад)

ІІ місце

Філіпчук Аліса (1 курс, "філологія" переклад)

Кулясова Аліна (3 курс, "філологія" переклад)

ІІІ місце

Богдан Злата (3 курс, "філологія" переклад)

Іваненко Анастасія (3 курс, "філологія" переклад)

Навчально-наукові інститути КиМУ:

І місце

Васильєва Олена (1 курс, "міжнародне право")

Зайченко Анна (2 курс, "міжнародне право")

ІІ місце

Сергієнко Анастасія (1 курс "журналістика")

Герасимова Яна (2 курс "журналістика")

Єфанова Лілія (1 курс "стоматологія")

ІІІ місце

Кшишковська Анна (1 курс "міжнародні відносини")

Білан Гліб (1 курс "журналістика")

Гриньова Олена (1 курс "міжнародні відносини")

Ловська Діана (1 курс "журналістика")

Гуцуляк Злата (3 курс "право")

Харькова Анастасія (2 курс "журналістика")

За рішенням журі у ІІ-му етапі Всеукраїнської Студентської Олімпіади будуть представляти Київський міжнародний університет

Іванов Максим (англійська мова )

Бовсунівська Анастасія (німецька мова")

Кочубей Тетяна (німецька мова)

Пишаємося нашими талановитими та креативними студентами,

бажаємо нових перемог!


22 05/2021
10:00
Зустріч