Міжнародний науковий форум - участь науковців КиМУ

20.02.2020

20-21 лютого 2020 року науковці Медичного інституту та Фармацевтичного факультету Київського міжнародного університету (доцент Бутко Л.А., канд.фарм.наук та професор Костинська Н.Є., д-р. мед. наук) взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «PLANTA+. ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», присвяченій пам'яті доктора хімічних наук професора Максютіної Ніни Павлівни (до 95-річчя від дня народження), яка проходила на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

Максютіна Н.П. - видатний український фітохімік та фармакогност, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат премії Всесоюзного товариства винахідників та раціоналізаторів серед жінок, доктор хімічних наук, професор. Лікарські та лікувально-профілактичні засоби, розроблені Н.П. Максютіною та співавторами, неодноразово були представлені на Міжнародних та Всесоюзних виставках та відмічались нагородами. З них найбільш відомі: Кверцетин, Корвітин, Пастинацин, Бероксан, Плантаглюцид, Гіперозид, Вітапектин, Фітосорбент та інші.

У програмі конференції, на пленарних та секційних засіданнях були представлені фармакологічні дослідження провідних вчених світу, зокрема США, Йорданії, Туреччини, Литви, Польщі, Казахстану щодо визначення безпечності, застосування у клінічній практиці лікарських засобів рослинного походження та дієтичних добавок, біологічно активних сполук, створення фітопрепаратів та фітокомпозицій.

Доповіді учасників Київського міжнародного університету - «Еволюційна гомеопатія як розвиток гомеопатії у ХХІ столітті» (професор Костинська Н.Є.) та «Аналіз ринку лікарських засобів рослинного походження» (професор Бутко Л.А.) викликали жваву дискусію та значний інтерес у вчених-учасників конференції.

08 06/2021
22 05/2021