«Сучасна Іспанія: лінгвокраїнознавчий аспект» (засідання гуртка)

05.03.2020

5 березня 2020 року відбулось чергове засідання гуртка "Сучасна Іспанія: лінгвокраїнознавчий аспект" організований Іващенко О.Г. (викладач іспанської мови кафедри іноземних мов) за участю студентів спеціальностей "міжнародні відносини" та "туризм". Тема засідання: "Musica, deporte, tuismo" ("Музика, спорт, туризм").

Відкриваючи роботу гуртка,  Олександра Григорівна Іващенко акцентувала увагу молодих дослідників на тому,  що поєднання  відпочинку та освіти  розширює власний світогляд, дає можливість покращити професійну універсальність особливо для майбутніх фахівців з туризму.

Цього разу студенти вирішили поєднати приємне з корисним: поділитися своїми неймовірними  враженнями від відвіданих  історичних пам'яток Іспанії (Барселона – творіння Антоніо Гауді: храм Святого Сімейства Саграда Фаміліа, Будинок Бальо, Будинок Міла, Палац та Парк Гуеля; Мадрід – Музей Прадо), а також удосконалити своє мовлення іспанською мовою, яке є запорукою вдалої комунікації.

З цим успішно справилися Денис Коваленко, Армен Баядурян. А Каріна Ковбель у своєму виступі зупинилася на українських пам'ятках архітектури, зокрема, міст Кам'янець-Подільський та Львів. Виступи були грунтовні, цікаві, кожен учасник мав можливість висловити свою точку зору.

11 03/2020
06 03/2020