Міжнародний жіночий день у КиМУ

06.03.2020

6 березня 2020 р.  у актовій залі Київського міжнародного університету відбулось урочисте святкування Міжнародного жіночого Дня - 8 Березня, до якого долучилася вся кимушна родина.

Дякуючи студентському активу під керівництвом професора Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи) розважальна святкова програма подарувала всім співробітникам, студентам бадьорий весняний настрій, посмішки й оптимізм.

Ведучі свята Антон Архипенко та  ліцеїст Артем Бабун запрошують до вітання президента Університету професора Хачатуряна Х.В., який щиро привітав  жінок-колег, студенток з весняним святом, подякував за ту атмосферу підтримки, взаємоповаги і гармонії, яку вони створюють у колективі та побажав святкового настрою, щастя, нових творчих і професійних досягнень.

Програма свята підкорила всіх музично-хореографічною майстерністю  у виконанні студентів 1-го курсу спеціальності «сценічне мистецтво» (майстерня народного артиста України Льва Сомова) Руфата Мамедова та Роксолани Рощин, Ярослава Флашнера та Наталії Тарасенко, прекрасними вокальними номерами Олександра Заїки.

 Бурхливі оплески та овації викликали пісні,  автором слів та музики яких, є президент  університету Хачатур Володимирович Хачатурян у виконанні Анастасії Дуднік та Анастасії Чоботок.  

Атмосфера свята була сповнена любов'ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя до жінок

 Свято закінчилося врученням квітів всім присутнім жінкам – колегам, студенткам від Хачатура Володимировича та чоловіків всієї кимушної родини, виконанням Гімну КиМУ (автор - Х.В. Хачатурян).

 

Тож щастя, дорогі колеги, студентки, творчого натхнення,
здійснення жіночих мрій і планів, здоров'я,
любові і ще багатьох, багатьох щасливих весен!