День відкритих дверей та ХХ Всеукраїнська «Універсіада»

29.02.2020

29 лютого 2020 року  День відкритих дверей та ХХ Всеукраїнська «Універсіада» ( конкурс науково-дослідницьких робіт) зібрали у стінах Київського міжнародного університету 550 абітурієнтів-2020.

Київський міжнародний університет є, без перебільшення, одним з лідерів серед закладів вищої освіти на теренах України за кількістю  різноманітних інтелектуальних конкурсів в межах програми «Школа - КиМУ: партнери в освіті», а саме: Всеукраїнська Олімпіада з базових дисциплін, Інтелектуальні проекти за майбутнім професійним спрямуванням(«Майбутній дипломат», «Захоплююче країнознавство», «Менеджер»,  «Mr Know All», «Ерудити правознавства», тощо).

Серед найбільш популярних інтелектуальних конкурсів особливе місце займає Всеукраїнський  конкурс науково-дослідних робіт «Універсіада», який вже 20 років поспіль зібрав талановиту інтелектуальну молодь із навчальних закладів Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Чернігівської, Київської,областей та великої команди з міста Києва.

День відкритих дверей та ХХ Універсіади відкрила модератор  заходу професор Рудаківська С.В. (проректор з доуніверситетської освіти). Урочисту спільну пленарну частину розпочали яскравим творчим вітанням майбутні актори майстерні Павла Макеєнкова,  створивши своїм виступом прекрасну атмосферу свята інтелекту і талантів, натхнення та гарного настрою. За допомогою представленої відео-презентації КиМУ гості ознайомились    з пріоритетами, перемогами та перевагами навчання в КиМУ,  а керівники структурних підрозділів коротко презентували свої спеціальності, звертаючи  увагу на особливості навчання в Ліцеї, Коледжі та Університеті:  доцент Нагачевська О.О.(канд.філол.наук,  директор Інституту лінгвістики та психології; доцент  Панфілова Ю.М. (канд.юрид.наук, директор юридичного інституту); доцент Сініченко С.В. (декан факультету інформаційних технологій); доцент Дроздова І.В.(д-р.мед.наук,  завідувач  кафедри психології та педагогіки); доцент  Крупеня І.М. (канд.політ.наук, завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму); професор Щербак Л.М. (д-р техн.наук, завідувач кафедри інформаційних технологій); професор Виноградчий В.І. (д-р.екон. наук, декан економічного факультету); доцент Шостак Л.Г. (канд.фарм.наук, декан фармацевтичного факультету); доцент Самойлов О.Ф. (канд.істор.наук., директор інституту журналістики,  кіно і телебачення); доцент  Чебанова О.Є. (канд.філол.наук, завідувач кафедри соціальних комунікацій); професор  Омельяненко М.В. (д-р.техн.наук., завідувач кафедри будівництва та архітектури); професор Ступницький Р.М.(д-р.мед. наук, декан стоматологічного факультету); Терещенко Н.Д.(викладач кафедри загальної медицини).

Ну а далі, 320 учасників Універсіади у 13-ти секціях розпочали захист науково-дослідних робіт.

Загальна інформація: Конкурс передбачав 2 етапи: спочатку учасники подавали роботи на заочний конкурс, під час якого  роботи проходили рецензування на відповідних кафедрах, отримували бали, а потім, коли учні захищали свої роботи, вони отримували бали за захист та відповідали на запитання. Сума двох балів була конкурсною. Після захисту робіт учасники Конкурсу долучилися до   цікавих   майстер-класів.

Хвилюючим і, водночас, радісним став етап нагородження переможців, адже  перемога в інтелектуальних конкурсах КиМУ  дає значні знижки в оплаті за навчання. А для переможців Універсіади: Диплом 1 місця- 50%, Диплом 2 місця-30%, Диплом 3 місця-20 %, а грамота учасника - 10% знижки в оплаті за навчання. (Рішення журі)

Вітаємо переможців ХХ Всеукраїнської «Універсіади», бажаємо нових творчих успіхів!

Будемо раді бачити вас студентами

Київського міжнародного університету!

08 06/2021