Майстер-клас Валерія Чигляєва

27.11.2020

27 листопада до Київського міжнародного університету з майстер-класом для студентів спеціальностей «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Журналістика», «Музичне мистецтво» та «Сценічне мистецтво» завітав український актор театру та кіно, гуморист, шоумен, продюсер, режисер, Народний артист України Валерій Іванович Чигляєв.

Організаторами майстер-класу стали директор Навчально-наукового Інституту журналістики, кіно і телебачення Олексій Федорович Самойлов (кандидат іст. наук, доцент); заступник директора Інституту журналістики, кіно і телебачення, заслужений діяч мистецтв України Дерюгін Віктор Іванович; викладач кафедри Аудіовізуального мистецтва та виробництва, актор, режисер, сценарист Катунін Олександр Володимирович.

Валерій Чигляєв популярний своїми роботами на телебаченні, зокрема як ведучий, в тому числі у програмі «Золотий гусак», різноманітних неполітичних ток-шоу.

Валерій Іванович має яскраве амплуа комедійного персонажа, майстерно володіє різноманітними засобами акторського мистецтва.

Під час майстер-класу студенти отримали можливість побачити прем’єру спектаклю «Ангел», режисером якого є доцент кафедри Аудіовізуального мистецтва та виробництва Інституту журналістики, кіно і телебачення, майстер ІІ курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво» Олександр Володимирович Катунін.

Наприкінці показу на усіх присутніх очікував приємний бонус – джазова імпровізація у виконанні Народного артиста України Володимира Івановича Соляника – українського джазового музиканта, піаніста-віртуоза, який грає в різноманітних джазових стилях: класичний джаз, етно-джаз, ф'южн, мейнстрим, блюз, нью-ейдж та входить до п’ятірки найкращих джазових виконавців світу.

Після закінчення майстер-класу студенти та усі присутні мали змогу поспілкуватися з гостями у форматі бліц-інтерв'ю та зробити фото на пам’ять.