Майстер-клас «Основні засади електрокардіографії: скринінг на етапі первинної ланки надання медичної допомоги»

25.11.2020

У межах вивчення студентами Навчально-наукового медичного інституту найбільш поширених методів оцінки стану здоров’я людини 25 листопада 2020 року було проведено майстер-клас: «Основні засади електрокардіографії: скринінг на етапі первинної ланки надання медичної допомоги».

Майстер-клас проводила Заруцька Вікторія Ярославівна, лікар-кардіолог, фахівець у галузі функціональної діагностики. Студенти із зацікавленням сприйняли презентовану інформацію та зазначили, що отримали дуже багато корисних і нових професійних знань. Зокрема, лікар відповіла на такі запитання:

Які основні правила реєстрації ЕКГ?

Як виглядає нормальна електрокардіограма?

Чи завжди відхилення на ЕКГ – це привід для хвилювання?

На які основні моменти варто звернути увагу під час оцінки ЕКГ?

Яка патологія, що виявляється на ЕКГ, є найбільш поширеною та найбільш небезпечною?

08 06/2021
22 05/2021