Круглий стіл до Дня працівників адвокатури на тему: «Участь адвоката в судовому процесі»

18.12.2020

Напередодні Дня адвокатури, 18 грудня кафедрою публічноправових дисциплін був організований круглий стіл, тема якого «Участь адвоката в судовому процесі». Участь у заході взяли студенти 4 курсу та аспіранти Навчально-наукового юридичного інституту КиМУ, а також студенти 4 курсу Коледжу КиМУ.  Модератор заходу – Бісюк О.С. (к.ю.н., доцент, завідувач кафедри публічноправових дисциплін)

Захід розпочався зі вступного слова директора Навчально-наукового юридичного інституту КиМУ к.ю.н., доцента,  професора Панфілової Юлії Михайлівни, яка привітала всіх присутніх та процитувала Президента України В.Зеленського: «Не можна уявити демократичної та цивілізованої держави без сильного та справді майстерного інституту адвокатури. Саме завдяки діяльності адвокатів для всіх громадян окреслюється відчуття впевненості, що права і свободи людини, державні гарантії та обов'язки – не порожні слова. Це й дає змогу говорити: щастить тому, хто має мудрого адвоката».

У ході роботи круглого столу обговорювалися питання стосовно існуючої проблематики участі адвоката в судовому процесі,  зокрема: обов’язкова участь захисника в провадженні, здійснення захисту неповнолітніх, дотримання адвокатської етики при захисті кількох співучасників у кримінальному правопорушенні, проблемні питання взаємодії органів прокуратури та адвокатів  при здійсненні правосуддя, права адвоката під час підготовки та проведення процесуальних дій у режимі відеоконференції, міжнародне регулювання діяльності адвоката в Україні,  та багато інших.

Захід пройшов у відкритій та конструктивній атмосфері, що сприяла детальному обміну думками і досвідом між його учасниками.


08 06/2021
13:15
22 05/2021
10:00
Зустріч