Круглий стіл «Сучасні напрями розвитку ІТ»

23.12.2020

Науково-дослідна робота є невід’ємною складовою освітнього процесу Київського міжнародного університету та важливим чинником підготовки висококваліфікованих фахівців.

23 грудня 2020 року за участі науково-педагогічних працівників і членів студентського наукового товариства факультету інформаційних технологій було проведено традиційний круглий стіл на тему: «Сучасні напрями розвитку ІТ».

Модератори заходу: доцент Сініченко С.В. (декан факультету інформаційних технологій) та професор Щербак Л.М. (завідувач кафедри комп’ютерних наук).

Учасників круглого столу привітала професор Мартиненко С.М. (д-р. пед.наук, проректор із науково-педагогічної роботи), наголосивши на важливості та актуальності застосування сучасних інформаційних технологій в інформаційному просторі України.

Темами для обговорення були такі питання: сучасні інформаційні технології у розбудові ефективного науково-технічного потенціалу України; інформаційна технологія контролю технічного стану спеціальних механізмів на основі використання малоапертурних магнітострикційних сенсорів; створення еталона маси з використанням елементів квантової фізики; науково-технічна проблематика моніторингу стану довкілля планети, інформаційні технології у відновлювальній енергетиці та перспективи запровадження ВІМ-технологій в Україні.

До обговорення тематики круглого столу було залучено викладачів кафедри комп’ютерних наук (доц. Сініченко С.В., доц. Штанько А.П., викл. Дергач І.В., викл. Зоря М.В.) а також Мохнатюк І.О. (кандидат історичних наук, зав. відділу аспірантів)  та студенти 1-4 курсів факультету інформаційних технологій КиМУ.

Загалом засідання круглого столу підтвердило необхідність активізації та вдосконалення навчально-методичної, науково-дослідної та позааудиторної роботи науково-педагогічних працівників спільно зі студентами, адже таке спілкування було надзвичайно корисним і цікавим, стосувалося прикладних досліджень розвитку інформаційних технологій та їх упровадження у практичну діяльність.