День Римського права в Навчально-науковому юридичному інституті

16.12.2020

16 грудня 2020 р. кафедрою теоретичних та приватноправових дисциплін було організовано проведення «Римського турніру» – інтелектуального змагання для студентів, що вивчають Римське приватне право / Основи римського права. В заході брали участь студенти 1 курсу Навчально-наукового юридичного інституту, 1 курсу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин (Спеціальність «Міжнародне право»), 2 курсу Коледжу (спеціальність «Право»).

До складу журі входили кандидат юридичних наук, доцент, директор Навчально-наукового юридичного інституту Панфілова Юлія Михайлівна, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри теоретичних та приватноправових дисциплін Сапарова Анастасія Олександрівна, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри теоретичних та приватноправових дисциплін Ткаченко Олександр Валерійович. Ведучими турніру були студентки 4 курсу Навчально-наукового юридичного Гуцуляк Злата Ярославівна і Поліщук Діана Олександрівна.

Турнір був побудований за принципом поєднання творчої і навчальної складових. Протягом чотирьох турів команди демонстрували свої знання і сприйняття римського приватного права, його основних категорій і їх значення.

За результатами напруженої боротьби перемогла команда «Res Publica» 2 групи 2 курсу Коледжу.

Журі турніру переконано, що здобуті навички усних виступів і творчої імпровізації стануть у нагоді студентам при підготовки до сесії і в подальшому навчанні.