Зустріч студентів із Надзвичайним і Повноважним Послом України І.М. Турянським

06.11.2019

6 листопада 2019 року в Київському міжнародному університеті відбулась зустріч студентів спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право», «політологія» з Ігорем Мефодієвичем Турянським – одним із найдосвідченіших дипломатів України, у минулому Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині, Південно-Африканській Республіці, Мозамбіку, Намібії, Замбії та Зімбабве, протягом 7 років – 1-й секретар Представництва України в ООН, учасник багатьох сесій Генеральної Асамблеї ООН.

У зустрічі взяли участь: президент КиМУ професор Хачатурян Х.В., проректор з іноземних мов професор Тіменко І.В., доцент Крупеня І.М. - завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, викладачі кафедри.

У своєму виступі на тему «Зовнішньо-політична діяльність України на сучасному етапі» Ігор Мефодійович Турянський, який присвятив 41 рік свого життя створенню позитивного іміджу України на міжнародній арені, надав багато інформації щодо історії української дипломатії, зокрема, її розвитку з початку отримання Україною незалежності по сьогоднішній день.

Пан Турянський І.М. не стоїть осторонь процесів, що відбуваються у внутрішньо-політичному та соціально-економічному житті нашої держави, має чітке розуміння сучасного стану зовнішньої політики України, заходів, яких вживає Міністерство закордонних справ у відповідь на виклики та загрози, що стоять останнім часом. В кінці свого виступу гість акцентував увагу студентів на найважливіших складових, яких потребує успішна кар'єра дипломата: ерудиція, знання іноземних мов і, в першу чергу, англійської мови, новітні своєрідні підходи до вирішення завдань міжнародного сьогодення.

Зустріч закінчилася подякою студентів Ігору Мефодійовичу за інформативну і корисну лекцію, врученням сувенірів та спільними фото. Хід зустрічі висвітлювали журналісти телепрограми КиМУ «Студентський квиток» та зйомочна група ТРК «5 канал».

06 06/2020
11 03/2020