Зустріч студентів із Надзвичайним і Повноважним Послом України І.М. Турянським

06.11.2019

6 листопада 2019 року в Київському міжнародному університеті відбулась зустріч студентів спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право», «політологія» з Ігорем Мефодієвичем Турянським – одним із найдосвідченіших дипломатів України, у минулому Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині, Південно-Африканській Республіці, Мозамбіку, Намібії, Замбії та Зімбабве, протягом 7 років – 1-й секретар Представництва України в ООН, учасник багатьох сесій Генеральної Асамблеї ООН.

У зустрічі взяли участь: президент КиМУ професор Хачатурян Х.В., проректор з іноземних мов професор Тіменко І.В., доцент Крупеня І.М. - завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, викладачі кафедри.

У своєму виступі Ігор Мефодійович Турянський, який присвятив 41 рік свого життя створенню позитивного іміджу України на міжнародній арені, надав багато інформації щодо історії української дипломатії, зокрема, її розвитку з початку отримання Україною незалежності по сьогоднішній день.

Пан Турянський І.М. не стоїть осторонь процесів, що відбуваються у внутрішньо-політичному та соціально-економічному житті нашої держави, має чітке розуміння сучасного стану зовнішньої політики України, заходів, яких вживає Міністерство закордонних справ у відповідь на виклики та загрози, що стоять останнім часом. В кінці свого виступу гість акцентував увагу студентів на найважливіших складових, яких потребує успішна кар'єра дипломата: ерудиція, знання іноземних мов і, в першу чергу, англійської мови, новітні своєрідні підходи до вирішення завдань міжнародного сьогодення.

Зустріч закінчилася подякою студентів Ігору Мефодійовичу за інформативну і корисну лекцію, врученням сувенірів та спільними фото. Хід зустрічі висвітлювали журналісти телепрограми КиМУ «Студентський квиток» та зйомочна група ТРК «5 канал».