Вибори голови студентського парламенту КиМУ!

31.10.2019

31 жовтня 2019 року став особливим для студентів Київського міжнародного університету, адже саме цей день дав їм можливість взяти участь у виборах голови студентського парламенту, органу, який створений за ініціативою студентів для відстоювання їх прав та інтересів, надання можливості для самореалізація та набуття досвіду демократії.

Вибори проходили відповідно до Положення про вибори голови СтП на основі загального, прямого виборчого права через таємне голосування: програми кандидатів, агітація, скриньки для голосування. Віддати голос за кандидата можна було тільки за умови наявності студентського квитка.

Кандидатами на обрання голови студентського парламенту Київського міжнародного університету стали:

  • Альхаджі Алі – студент 1-го курсу спеціальності «міжнародне право»;
  • Гамалея Володимир – студент 3-го курсу спеціальності «туризм»;
  • Дудник Анастасія – студентка 3-го курсу спеціальності «міжнародне право»;
  • Іванченко Оксана – студентка 1-го курсу спеціальності «медицина»;
  • Тутутченко Олександра – студентка 2-го курсу спеціальності «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»;
  • Чуйко Марія – студентка 3-го курсу спеціальності «журналістика».

Власні програми кандидати озвучили на зустрічах зі старостами навчальних груп Університету 29 та 30 жовтня, під час яких продемонстрували ораторські здібності, уміння тримати увагу аудиторії, дотепно і влучно відповідати на запитання слухачів.

Голосування тривало від 9:00 до 16:30 31 жовтня 2019 року і, за його результатами, перемогу здобув Гамалея Володимир, який набрав 58% голосів.

Володимира поздоровили з перемогою президент університету професор Хачатурян Х.В., проректор з навчально-виховної роботи професор Данченко Т.В., викладач Алексанян В.І. - голова студентського наукового товариства КиМУ.

Вітаємо з перемогою
новообраного голову студентського парламенту
Володимира Гамалея та його команду!
Бажаємо виправдати довіру виборців, креативу,
натхнення у реалізації передвиборчої програми!