Майбутні журналісти КиМУ на телеканалі «Україна»

28.10.2019

28 жовтня 2019 року став для студентів 3 курсу спеціальності "журналістика" Київського міжнародного університету надзвичайно цікавим дякуючи екскурсії на провідному національному телеканалі країни ТРК "Україна". Організатор – доцент Козак В.А. (кафедра теорії та історії журналістики).

Студенти були вражені творчою атмосферою каналу: сучасне професійне технічне обладнання та ефірна апаратна, з якої виходять усі програми, знайомство зі специфікою відеомонтажу, прямих ефірів та роботи ведучих телеканалу. За словами екскурсовода "…телеканал "Україна" є телевізійним лідером, а всі наші ведучі є універсальними фахівцями…"

Наступний пункт телеподорожі - операторська, ключовою людиною якої є режисер, а закінчився похід ньюзрумом, де редактори, режисери створюють рейтингові програми країни, зокрема щоденні випуски новин програми "Сьогодні".

Студенти отримали компетентні відповіді на свої питання щодо журналістської діяльності та роботи у медіа сфері від провідних фахівців, а екскурсія на ТРК «Україна» залишився в пам'яті яскравою, пізнавальною і вражаючою подією.

За матеріалами Слезіної Анни
(студентка 3 курсу спеціальності «журналістика»)