Знайомство з гомеопатією як видом альтернативної медицини

24.12.2019

Гомеопатія, як альтернативний напрям медицини, дієвість гомеопатичних препаратів, їх популярність, специфіка системи фармацевтичної гомеопатії - на ці та інші питання студенти спеціальності «фармація, промислова фармація» Київського міжнародного університету мали змогу отримати відповіді зустрівшись з Головою правління Асоціації гомеопатів України Поповим А.В. (канд.мед.наук,), відвідавши гомеопатичну аптеку №12 КП «Фармація» 22.11.2019 (м. Київ, просп. Відрадний, 61) та Міжнародний центр гомеопатії клініки Family Care 24.12.20( м. Київ, вул. Феодори Пушиної, 30/32).

Організатор – професор Костинська Н.Є. (д-р. мед. наук, викладач кафедри управління якістю, стандартизації та безпеки лікарських засобів).

Студенти отримали багато цікавої інформації від завідувача Аптеки №12 пані Богук Я.В., яка ознайомила їх з нормативними документами, процесом виготовлення гомеопатичних препаратів. Аптека виготовляє біля 2700 найменувань однокомпонентних препаратів, 70 найменувань гомеопатичних комплексів, які мають показання до багатьох захворювань, і, які направлені також на профілактику захворювань. Аптека №12 КП «Фармація» забезпечує гомеопатичними ліками власного виробництва місто Київ та інші регіони України.

Міжнародний центр гомеопатії клініки Family Care має 25-річний досвід виробництва гомеопатичних препаратів та косметики, яка реалізується за різними косметичними лініями: «Камелія», «Таману», «Сафлора», антивікова лінія «Роза москета». Косметика створена на основі натуральних компонентів, не містить барвників, антибіотиків, парабенів та силіконів. Розроблена в холістичному центрі в Європі, спільно з Health – Lab (Арабські Емірати), за участю дерматологів, гомеопатів, фармацевтів, косметологів і фахівців дерматологічної лабораторії. ( www.health-lab.com.ua).

Інтерес студентів до гомеопатії не є випадковим. Сьогодні спостерігається зростання уваги до гомеопатії, що є одним з перспективних направлень розвитку медицини ХХІ ст., має давню історію, а також набуває все більшого визнання як в професіональному медичному середовищі, так і серед населення більшості країн світу. Сподіваємось, що майбутні фармацевти отримали багато корисної інформації, яка стане їм у пригоді в майбутньому.