Святкування Нового року в КиМУ

24.12.2019

Наближаються Новий 2020 рік і Різдво Христове – чудові, хвилюючі й найулюбленіші свята, на прихід яких ми всі з нетерпінням чекаємо!

Студенти, викладачі та працівники Київського міжнародного університету, Коледжу та Ліцею КиМУ готувалися до їх зустрічі прикрашеними ялинками, гарним настроєм, підготовкою концертних номерів. Особливу зацікавленість викликала програма святкування, яка передбачала не тільки концертні номери, але й комедійний сюжет «Один в КиМУ» на зразок фільму «Один удома» (США).

24 грудня 2019 року з самого ранку святкову атмосферу створили група студентів Коледжу спеціальності «сценічне мистецтво», які під час перерв вітали усіх українськими святковими піснями («Святий Миколай», «Добрий вечір», «Чудо із чудес (Алілуя)», «Нова радість»).

Свято відкрила професор Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи), з вітальним словом до студентів та викладачів звернувся президент Київського міжнародного університету професор Хачатурян Х.В. (…2019-2020 н.р. є роком 25-річного ювілею для нашої Альма Матер, ми стали сильнішими, досвідченішими, маємо чим гордитися і це дає нам впевненість до подальших нових звершень, успішної реалізації всіх завдань, які нас чекатимуть у майбутньому. Від щирого серця бажаю Вам, щоб Новорічні та Різдвяні свята принесли нам усім міцне здоров'я, сімейне благополуччя, любов, здійснення нових планів і найзаповітніших мрій..!)

Жоден із глядачів, які заповнили актову залу, не залишився байдужим до цікавих і цілком професійних художніх номерів у виконанні студентів та учнів Ліцею. Позитивними емоціями, бурхливими оплесками глядачі зустрічали сценки-пародії з приводу відпрацювання пропущених пар «бігунків», що перед зимовою сесією є дуже важливим для кожного студента, а також сценки, пов`язані з випадково зачиненою у стінах університету студентки (Анастасія Дудник), появою грабіжників Марва і Гаррі (Богдан Попов та Євгеній Ткаченко), які планували «пограбувати» КиМУ і для цього шукали сейф (близько до сюжету як це було у фільмі «Один удома»), але їм це не вдається.

У виступах взяли участь:
Студенти Коледжу та Університету спеціальності «сценічне мистецтво» - танцювальні номери (майстерня народного артиста України Льова Сомова, режисер В.П. Демченко), учениця Ліцею - Бабак Олександра (пісня «Різдвяний дзвоник»), дійові особи «Один у КиМУ»: Божинська Анастасія, Ірина Морозова, Ірина Тонковид, Анна Котелевець, Марина Чорна, Анна Глушко, Лєра Грижак, Руслана Долга.

Закінчилося свято Флешмобом, у якому взяли участь і багато глядачів, яким концерт дуже сподобався. Одним словом – новорічне свято вдалося!

Бажаємо у Новому році здоров'я,
здійснення мрій, взаєморозуміння, благополуччя,
нехай сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям!
З Новим роком та Різдвом Христовим!