Усі ми знайомі із зубним болем. А чи добре знаємо стоматологію?

26.11.2019

Стоматологія – галузь медицини, що зберігає ваші зуби здоровими, а посмішку білосніжною.

Професія майбутнього лікаря-стоматолога почесна, а робота лікарів-викладачів дуже відповідальна. Наша головна – мета допомогти студентам увійти в професійне майбутнє уважними, вміти добре концентруватися на роботі та бути зацікавленим допомогти будь-якому пацієнтові.

Перед студентами ставимо, перш за все, умову навчатися завзято та старанно. Зі своєї сторони ми завжди шукаємо нові локації та нові знайомства з професіоналами своєї справи для вивчення теоретичної та практичної стоматології поза стінами університету.

26 жовтня 2019 року студенти стоматологічного факультету Київського міжнародного університету відвідали Науково-практичний центр стоматології та медицини «Асклепіос» (клініка Слаутинського) в м. Бровари. Саме в цій клініці наші студенти проходитимуть практичну підготовку.

Студенти 3 курсу були запрошені на семінар з ортодонтії, на якому висвітлилися проблеми патології прикусу в ранньому дитячому віці та взаємозв’язок зубо-щелепної системи з кістково-м’язовим апаратом. Заняття проводила директор центру, лікар ортодонт-парадонтолог Слаутинська Тетяна Олександрівна.

Студенти мали змогу ознайомитися з сучасними ортодонтичними апаратами, які попереджують розвиток аномалій зубо-щелепного апарату.

Наприкінці лекції майбутні стоматологи взяли участь у вікторині. Двоє наших студентів виграли сертифікат, який дає змогу пройти в цій клініці повне обстеження зубо-щелепного апарату.

Ми вдячні дирекції клініки «Асклепіос» за можливість відвідати центр і побувати на лекції. Сподіваємось на майбутню співпрацю.