Проект КиМУ «ІНТЕЛЕКТ» в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті»

27.11.2019

Вивчення англійської мови-процес непростий і тривалий, але це потужний інструмент для подолання бар'єрів у міжкультурному спілкуванні, інструмент пізнання іншої культури та пропаганди власної. Саме на активізацію пізнавальної діяльності та підвищення мотивації учнів у вивченні англійської мови Київським міжнародним університетом продовжує реалізовуватись популярний проект «Інтелект» в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті».

Так, 27 листопада 2019 р. на базі Колежу ім. В. Сухомлинського (СШ 272) Навчально - науковим інститутом лінгвістики та психології КиМУ, за підтримки Управління освіти Дніпровської РДА м. Києва, була проведена інтелектуальна гра «Mr. Know-All», у якій взяли участь команди Колежу ім. Сухомлинського (СШ272), Русанівського ліцею, спеціалізованих шкіл №125 та №246, які інсценізацією творів англомовних авторів зуміли відтворити атмосферу історичних подій, продемонструвати хороший рівень володіння англійською мовою, а також забезпечити святковий настрій, азарт конкурсного змагання та отримати схвальну оцінку журі.