Участь науковців КиМУ в роботі Першого форуму фармацевтів Вінничини

17.09.2019

17 вересня 2019 року, в межах святкування 20-ї річниці Дня фармацевтичного працівника України та 5-річниці заснування Вінницької обласної асоціації фармацевтів «Кум Део», в м. Вінниця відбувся Перший форум фармацевтів Вінниччини у форматі науково-практичної конференції з міжнародною участю. Організатори: Громадська організація «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «CUM DEO», Українська фармацевтична школа, Агенство розвитку та рекрутингу H&G, Громадська організація «Асоціація індійських фармацевтичних виробників».

Від імені науковців медико-фармацевтичного спрямування у роботі форуму взяла участь доцент Гетало Ольга Володимирівна (заступник декана фармацевтичного факультету, канд. фарм. наук).

Учасників Форуму привітала Голова правління Вінницької обласної Асоціації фармацевтів «Кум Део» Просяник Лариса Федорівна. Форум продовжив виступ Президента ГО «Асоціації індійських фармацевтичних виробників» (IPMA), доктор Менон Р.У.П. - «Індія – фармація для пацієнтів світу / India – pharmacy for the patients in the World.

До вітань приєдналися гості Форуму, представники Республіки Молдова, генеральний директор Агенції з ліків та медичних виробів, канд.фарм.наук. Безверхні Зінаїда з доповіддю: «Фармацевтичні послуги та їх роль в охороні здоров'я».

Модератором заходу була д.мед.н., професор, завідувач кафедри фармакології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця Зайченко Ганна Володимирівна, яка виступила з доповіддю «Роль провізора у впровадженні доказової медицини».

В ході науково-практичної частини були проведені лекції, тренінги, майстер-класи, виставка «Музей-аптека», презентації медичних і фармацевтичних компаній, а також можливість спілкування з фарм виробниками Вінниччини, отримання сертифікатів учасника Форуму.

08 06/2021
22 05/2021