Міжнародний фармацевтичний Конгрес (участь студентів КиМУ)

19.09.2019

У межах святкування Дня фармацевтичного працівника України у Виставковому центрі АССО International м. Києва з 17 по 19.09.2019 р. відбувся Міжнародний фармацевтичний Конгрес «Оцінка технологій охорони здоров'я (Health Technology Assessment). Як оцінити клінічну та фармакоекономічну ефективність препаратів» за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарських засобів і контролю за наркотиками; ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»; Національної академії медичних наук України; ДП «Український фармацевтичний інститут якості».

В межах роботи Конгресу студенти IV курсу фармацевтичного факультету Київського міжнародного університету Мандрика Вікторія, Пономаренко Маргарита та Щербак Лілія стали учасниками семінару на тему: «Оцінка технологій охорони здоров’я (Health Technology Assessment).

У семінарі взяли участь чотири доповідача, зокрема, Косяченко Констянтин Леонідович - президент ГС «Українське агентство з оцінки технологій охорони здоров’я», д-р фарм.наук, який представив презентацію на тему: «Досвід та перспективи впровадження Health Technology Assessment (НТА) в Україні». У презентації знайшли відображення історія і діяльність організації, цілі та досягнені успіхи, представлені матеріали про НТА, як інструмент формування стандартів у медицині та фармації. Питання процесу прийняття рішень та пошукових стратегій в медичних базах даних висвітлили у своїх доповідях експерти НТА – Аристов Михайло та Мельничук Ольга.

В семінарі взяли участь фахівці з медицини, фармації та економіки. Студенти отримали багато нової інформації, яка, без сумніву, сприятиме їх успішному професійному становленню у майбутньому.