Святкування Дня юриста в Юридичному інституті КиМУ!

08.10.2019

Починаючи з 1997 року, 8 жовтня святкується в Україні як День Юриста. У свій час ця дата була обрана не випадково: вважається, що саме цього дня у 1016 році Ярослав Мудрий видав зведення законів «Руська правда», що став згодом правовою основою для розвитку централізованої держави Київська Русь.

Тож, 8 жовтня 2019 р. День юриста – свято, яке об'єднує людей, чиє життя підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», став святковим днем для викладачів та студентів Навчально-наукового юридичного інституту Київського міжнародного університету (директор – к.ю.н., доцент Панфілова Ю.М.).

Урочисту церемонію святкування відкрила проректор з навчально-виховної роботи, к.ю.н., професор Т.В. Данченко. Тетяна Володимирівна від імені президента КиМУ, професора Х.В. Хачатуряна привітала колектив інституту та коледжу зі святом, побажала всім здоров'я, досягнень на професійній ниві та наголосила, звертаючись до студентів, майбутніх юристів, на важливості обраних ними спеціальностей («право» та «міжнародне право»), насамперед тоді, коли відбувається процес розбудови України як правової держави, її інтеграції в міжнародну правову спільноту.

В урочистій обстановці професійного свята Тетяна Володимирівна вручили своїм колегам грамоти за плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів: доценти Сапарова А.О., Ткаченко О.В., Бісюк О.С. та викладач Олещук А.І. З нагоди свята та за вагомий внесок у підготовку кадрів юристів, юристів–міжнародників подяку від президента КиМУ отримала: к.ю.н., професор Чернецька О.В.

Без нагород цього дня не залишились і студенти. Грамоти одержали найкращі студенти, члени студентського наукового товариства спецільностей «право» та «міжнародне право» за високі показники в навчальній та науковій діяльності, за активну творчу і громадську діяльність, за вагомий внесок у формування позитивного іміджу КиМУ та з нагоди Дня юриста: Картамишева Каріна, Бугайов Максим, Гуцуляк Злата, Поліщук Діана, Михайловський Даніїл, Дуднік Анастасія, Трикоз Вікторія, Кирлась Валерія, Сафієва Дарина.

Також за сумлінну науково-педагогічну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня юриста Подякою нагороджено Данченко Тетяну Володимрівну – кандидата юридичних наук, професора. Під час святкового концерту студенти-юристи продемонстрували свої яскраві мистецькі таланти, у залі панувала дружня, творча атмосфера, яку вони створили разом з ведучими свята Трикоз Вікторією, Поліщук Діаною та Аміром. Веселий настрій, посмішки, аплодисменти супроводжували впродовж всього концерту, переконавши присутніх не тільки у власних професійних знаннях, а й у своїх творчих здібностях.

Шановні юристи!

Сердечно вітаємо з професійним святом!

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості,

відданості, цілеспрямованості. Нехай ваші професійні зусилля будуть

винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і

справедливому захисті їх конституційних прав і свобод!