День освітянина!

04.10.2019

Бути педагогом – це справжнє мистецтво, обране покликом серця та душі, повсякденна готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе в учнях та студентах, хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби – душевність, людяність, порядність.

Саме в першу неділю жовтня усі освітні заклади нашої країни відзначають професійне свято – День працівників освіти. З нагоди свята, 4 жовтня в актовій залі Київського міжнародного університету святковий настрій присутнім дарували юні ліцеїсти, студенти Коледжу та Університету.

В цей день щирі слова вітання звучали від президента університету, професора Х.В. Хачатуряна, який висловив подяку викладачам та працівникам університету за самовіддану працю, педагогічну майстерність, а також нагородив 22 працівників освіти почесними грамотами за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну науков-педагогічну діяльність, створення позитивного іміджу Київського міжнародного університету. Ну а далі, відповідно до традиції, яка склалася впродовж багатьох років, почалися сюрпризи та незабутні емоції для викладачів: яскраві хореографічні та вокальні номери, щирий та відвертий гумор у відеосюжеті за участю викладачів.

Феєрична аура цього свята ще довго буде лунати у серцях педагогів, адже у цей день на сцені актового залу університету говорили про головні цінності вчителя – розум і гармонію, любов і надію, мир і співпрацю!

Зі святом, дорогі викладачі! Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття!