Телеміст «Сучасний світ очима студентів»

07.11.2019

7 листопада 2019 р. відбувся телеміст студентів Київського міжнародного університету (КиМУ) та Норвезького університету природничих і технічних наук (NTNU) - центру технічної та інженерної освіти Норвегії.

Тема зустрічі: «Членство в ЄС – перспективи України та Норвегії».

Модераторами заходу були:

Вікторія Федорчак - доктор наук (PhD) NTNU, випускниця КиМУ 2009 року спеціальності «міжнародні відносини»; Олексій Самойлов - доктор філософії (PhD), випускник КиМУ 2008 року спеціальності «міжнародні відносини», директор ННІ журналістики, кіно і телебачення, професор Ірина Тіменко, яка була викладачем англійської мови у випускників-модераторів.

Учасниками телемосту стали студенти Київського міжнародного університету (КиМУ) та Норвезького університету природничих і технічних наук (NTNU). Спілкування відбувалось англійською мовою.

Дискусія була цікавою, пізнавальною та мобільною, проходила англійською мовою. Учасники своєю активністю підтвердили, що сьогоднішня молодь, її думка і дії є визначальними для майбутнього двох держав. Українські студенти переконані, що позитивні результати в країні можливі лише у співпраці з ЄС. Майбутніх юристів-міжнародників цікавили форми ефективної боротьби з корупцією у ЄС, а також політичний, економічний та соціальний досвід Норвегії, як однієї з держав сталого розвитку, країни, яка за рішенням ООН, займає перше місце у світі щодо індексу «людського розвитку».

Впевнені, що Київський міжнародний університет, як учасник молодіжного проекту Еразмус+, продовжить співпрацю з норвезьким партнером - Норвезький університет природничих і технічних наук (NTNU), в межах програми Жанна Моне, спрямованої на пропагування європейських цінностей та ідеї об'єднання Європи.