Святкування Дня студента в КиМУ

18.11.2019

18-го листопада 2019 р. студентська родина Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ відзначили Міжнародний день студента – свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність, красу, романтику і яке святкується в Україні з 1999 року.

У актовій залі, переповненій студентами та викладачами, панував гарний настрій, передчуття сюрпризів, адже підготовка до свята розпочалася ще за тиждень: турнір з баскетболу між командою викладачів та студентів, який закінчився перемогою студентської команди та акція «Хто це? Впізнай свого викладача!» Ведучі урочистостей – професор Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи) та Данченко Влад (студент магістратури спеціальності «право») запрошують до вітання президента Університету професора Хачатуряна Х.В., який побажав студентам успіхів у здійсненні їх планів, активної життєвої позиції, успішної самореалізації та нагородив 22 студенти грамотами за успіхи у навчанні, успішне опанування професійною майстерністю. Оплесками студенти зустріли нагородження студентки Лукачиної Тетяни (спеціальність «сценічне мистецтво») з перемогою в номінації «Найкраща жіноча роль» ІІІ-го Театрального фестивалю новаторських молодіжних театрів України «Мукачівський ТеаТрон».

Особливістю святкування Дня студента у кимушній родині університету та коледжу стала традиція: участь викладачів у розважальних номерах разом із студентами під гаслом «Дві зірки», що викликало шалені оплески, а для багатьох студентів стало сюрпризом: доценти - Гетало О.В. і Мозолюк О.Ю.; викладачі - Демченко В.П, Кісельова Я.В., Макеєнков П.С., Алексанян В.І.

Хвилююча мить чекала всіх присутніх наприкінці заходу, це – презентація Гімну Київського міжнародного університету, автором тексту і композитором якого є президент університету професор Хачатурян Х.В. Виконавців Гімну (Ольга Кирилюк, Олександр Заїка, Аліна Ткачук, Ярослав Флашнер) підтримали всі учасники святкування Дня студента.

Дорогі студенти,
зі святом молодості, радості і натхнення – Днем студента!
Бажаємо, щоб роки навчання у КиМУ та Коледжі стали найкращим
періодом вашого життя, залишили у вашій пам'яті
тільки радісні і позитивні враження!