«МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ – ЮРИСТ», День Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права у КиМУ

07.11.2019

Відповідно до концепції правничої освіти, яка орієнтована на підготовку, в першу чергу, висококваліфікованого юриста-практика, Навчально-науковий юридичний інститут Київського міжнародного університету плідно співпрацює з середніми навчальними закладами м. Києва та коледжами України в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», зокрема нового проекту «Професійний вибір - через профільне навчання».

7 листопада 2019 року студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права (керівник групи - Посудовський В.Ц., голова циклової комісії з права Коледжу) відвідали Юридичний інститут з метою підвищення загального рівня правової культури абітурієнтів, шляхів становлення молодого фахівця, мотивації щодо подальшого навчання у КиМУ.

Майбутніх студентів привітали проректор з доуніверситетської освіти професор Рудаківська С.В. та керівник центру міжнародних та громадських зв’язків доцент Чучковська О.М., які провели цікаву екскурсію до музею, у якому відображена 25 - річна історія діяльності КиМУ, до спеціалізованих аудиторій, зокрема, зала судових засідань, обладнаної на зразок таких залів Європи та Америки, надали інформацію щодо переваг навчання в Київському міжнародному університеті, можливість отримання глибоких знань з англійської мови, умов проживання у гуртожитках, діючої системи знижок.

Директор юридичного інституту доцент Панфілова Ю.М. (канд.юрид.наук), спілкуючись із студентами Коледжу, звернула увагу на шляхи професійного росту у правовій сфері, чим треба володіти, щоб бути успішним в отриманні роботи, адже становлення молодого фахівця - це складна і кропітка праця, яка складається з трьох складових:
по-перше, це – здобуття професійної освіти, по-друге, отримання роботи за спеціалізацією і останній елемент – постійна практика і вдосконалення своїх вмінь та навичок.

Студенти Коледжу відвідали майстер-клас (доцент Бісюк О.С. – канд.юрид.наук, завідувач кафедри публічно-правових дисциплін), під час якого змогли пройти психо-діагностичний тест для дослідження особистості («тест Роршаха»), за результатами якого визначаються біологічні і соціальні детермінанти злочинної поведінки. На закінчення учасники майстер-класу отримали Сертифікати, які дають знижку в оплаті за навчання у Київському міжнародному університеті.

Осторонь не залишились і студенти спеціальності «сценічне мистецтво» Коледжу КиМУ, які привітали гостей творчою музично-хореографічною композицією, а ті, в свою чергу, також не залишились в «боргу» і зробили сюрприз, зігравши на скрипці.

Сподіваємось, що отримана інформація допоможе випускникам Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права зробити правильний вибір вищого навчального закладу і стати висококваліфікованими фахівцями у галузі юриспруденнції.

Шановні Коледжани!
До зустрічі у стінах Київського міжнародного університету!


11 02/2023
10:00
Зустріч