Моя майбутня професія-журналіст

11.11.2019

Традиційно протягом навчального року Київський міжнародний університет приймає у своїх стінах випускників коледжів України, адже вибір вищого навчального закладу для продовження освіти має для них велике значення. КиМУ приваблює своїми пріоритетами та перевагами, тими фундаментальними принципами, які дають можливість отримати високоякісну освіту, прекрасну практичну підготовку, оволодіти англійською мовою.

Одним з таких структурних підрозділів є Інститут журналістики, кіно і телебачення (директор – доцент Самойлов О.Ф.), який 11 листопада 2019 року приймав випускників коледжу університету ім. Т.Г. Шевченка, активних учасників інформаційно-творчого агенства «ЮН-ПРЕС» Центрального Палацу дітей та юнацтва м. Києв на чолі з керівником агенства Н.І. Іллюк.

Гостей зустрічала проректор з доуніверситетської освіти професор Рудаківська С.В., яка ознайомила гостей з пріоритетами навчання у КиМУ: англомовне навчання, активна міжнародна діяльність в межах програм спільних подвійних дипломів та Еразмус +. Зацікавленість коледжан викликала екскурсія до музею Університету, його історія становлення (Міжнародний інститут лінгвістики і права (МІЛП) -1994, з 2002 року – КиМУ), де вивчалось до 20 іноземних мов. Неабиякий інтерес викликала унікальна Судова аудиторія, створена на зразок залів судових засідань Європи та Америки, багаточисельні нагороди на стінах цієї аудиторії та музею - свідчення численних перемог студентів спеціальності «міжнародне право» на міжнародних змаганнях з міжнародного публічного та кримінального права. Найголовнішим для наших гостей стало відвідування телестудії, де вони могли ознайомитись з процесом підготовки та випуску програми «Студентський квиток», а також майстер-клас з Основ акторської майстерності спільний зі студентами 1 курсу спеціальності «аудіовізуальне мистецтво та виробництво», який провів Катунін Олександр Володимирович (майстер 1 курсу, теле і театральний режисер і сценарист).

Сподіваємось, що візит коледжан до КиМУ був корисним, пізнавальним, сприятиме правильному вибору навчального закладу для продовження навчання за першим бакалаврським рівнем вищої освіти.

08 06/2021
22 05/2021