Практичне заняття студентів спеціальності «міжнародне право»

21.09.2019

20 вересня 2019 року в судовій аудиторії Київського міжнародного університету, яка обладнана на зразок залів судових засідань країн Європи і Америки, відбулись судові дебати, які дають можливість студентам набути практичного досвіду проведення судового процесу.

Організатори: Алексанян В.І. (викладач кафедри міжнародних відносин і туризму), студенти спеціальності «міжнародні відносини», Бєлкіна Катерина (4-й курс) та Дудкіна Анастасія (3-й курс).

Дебати відбулись в межах теми освітньої програми юристів міжнародників., зокрема: актуальність загрози початку ядерної війни, що, безумовно, загострилась остання два роки. «Парламентарі» відстоювали позицію популістичної концепції в основі актуальності «націоналістичних гасл». Сторона «опозиції» висувала протилежні аргументи.

Студенти першого та другого курсів отримали практичні навички з риторики, мали змогу проявити себе та намагалися переконати протилежну сторону у своїй правоті. Студенти – організатори приміряли на себе роль суддів. Після трьох годин спорів та аргументації, студенти подякували один одному за плідну працю.

За матеріалами Бєлкіної Катерини