Круглий стіл ”Фахівець як основа успіху туристичного бізнесу”

26.09.2019

26 вересня 2019 року з нагоди Всесвітнього дня туризму на кафедрі міжнародних відносин та туризму Інституту міжнародних відносин КиМУ відбувся круглийстіл ”Фахівець як основа успіху туристичного бізнесу”. Організатор і модератор заходу - Порплиця Н.Б. (викладач кафедри міжнародних відносин та туризму).

Учасниками круглого столу стали студенти 3-іх курсів Університету та Коледжу спеціальності "туризм", які виступали у ролі менеджерів туристичних агенцій, представили особливості розвитку туристичих галузей 28-ми краін Євроазійського регіону та зробили висновки, що туристичні ресурси в країнах знаходяться в постійному розвитку, мають позитивний вплив на економіку держав, є привабливими для підприємців.

Без сумніву, участь студентів у роботі круглого столу сприятиме удосконаленню професійної майстерності майбутніх фахівців туристичної галузі України.