«Інсульт - проблема сучасності»

28.11.2019

28 листопада 2019 року на 3-му курсі фармацевтичного факультету Київського міжнародного університету відбувся круглий стіл на тему: «ІНСУЛЬТ – ПРОБЛЕМА СУЧАСНОСТІ».

Відкриваючи роботу круглого столу, декан фармацевтичного факультету доцент Л.Г. Шостак (канд.фарм.наук) зазначила, що Україна посідає одне з перших місць у Європі за показниками цереброваскулярної захворюваності та смертності від інсульту, тому на фармацевтичних працівниках також лежить відповідальність за своєчасне виявлення та надання первинної медико – санітарної допомоги. У своїх виступах модератор заходу – доцент О.В. Гетало (канд.фарм.наук, заступник декана фармацевтичного факультету), доцент Л.А. Бутко (канд.фарм.наук, завідувач кафедри УЯСБЛЗ) акцентували увагу на важливості піклування про здоров'я кожним із нас, важливій ролі фармацевта в наданні якісної і своєчасної медичної допомоги як важливого напряму розвитку охорони здоров'я в Україні, оскільки вона прагне бути країною, призначеною для гідного життя багатьох поколінь людей.

Студенти фармацевтичного факультету виступили з доповідями, які супроводжувалися мультимедійними слайдами:

• Глемба Теня - «Перша допомога при ішемічному інсульті»
  • Грищенко Ліліана - «Геморагічний інсульт. Перші ознаки та симптоми»
  • Дригота Юля - «Наслідки та реабілітація геморагічного інсульту»
  • Коряк Юля - «Наслідки та реабілітація після ішемічного інсульту»
  • Ляшенко Оля - «Профілактика геморагічного інсульту»
  • Мельник Вікторія - «Геморагічний інсульт – фактори ризику»
  • Миколенко Катя - «Лікування ішемічної хвороби серця»
  • Михайленко Аня - «Фактори ризику та діагностика ішемічного інсульту»
  • Омельчук Вікторія - «Ішемічний інсульт (інфаркт мозку)»
  • Савченко Альона - «Перша медична допомога при геморагічному інсульті»
  • Стародуб Настя - «Профілактика ішемічного інсульту»
  • Швайко Марина - «Статистика захворюваності геморагічного інсульту»
  • Шульга Юля - «Лікування геморагічного інсульту»
  • Юзикевич Влад - «Статистика захворюваності ішемічного інсульту»

Доповіді, представлені студентами, були присвячені порушенню мозкового кровообігу – інсульту, який посідає друге місце в переліку головних причин інвалідності та смерті у світі та в Україні. Інсульт – це не тільки медична, але й соціальна проблема!

Більше інформації про інсульт

БУДЬТЕ УВАЖНІ ОДИН ДО ОДНОГО!