Дебют першокурсника - 2019

29.11.2019

29 листопада відбулась яскрава та значима подія для першокурсників Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ - Дебют першокурсника - 2019, подія, коли першокурсники, ставши членами кимушної родини, можуть заявити про себе і долучитись до цікавого, активного студентського життя, стати солістами та учасниками творчих студентських колективів.

Ініціатором проведення заходу став новобраний студентський парламент (голова СтП - Володимир Гамалея), його комітет з культурно-масової та спортивної роботи (голова комітету - Дудник Анастасія).

Інтерес до події проявили також старшокурсники, викладачі, які разом з ведучими (Лях Анастасія, 2-й курс Коледжу «економіка», Божинська Анастасія, 3-й курс «міжнародні відносини»), сміхом, оплесками створювали доброзичливу атмосферу в актовій залі.

На відміну від минулих років Дебют першокурсника - 2019 не носив характер конкурсу, його темою було «Моє бачення спеціальності».

Представлення сюжетів зі спеціальностей право, фармація, економіка, підприємництво, медицина супроводжувалось показом першокурсниками своїх талантів у різних жанрах: вокал, гумор, хореографія. Приємно, що цього разу активними учасниками Дебюту стали студенти Медичного інституту - громадяни Нігерії, Ірану, Пакистану.

Захід пройшов успішно, актова зала вибухала сміхом, оплесками, всі щиро раділи, що в дружню сім’ю Університету та Коледжу прийшли талановиті, красиві хлопці та дівчата, готові вчитися і розвиватися, адже навчання - це не тільки лекції, заліки, це відкриття нового світу, нові друзі. Такі заходи сприяють активізації студентського життя, зміцненню дружніх зв`язків між студентами Університету та Коледжу.

Дякуємо за участь, а глядачам за підтримку!
Натхнення та успіхів вам, першокурсники!