День відкритих дверей у КиМУ та Коледжі КиМУ!

28.09.2019

28 вересня 2019 р., спільний День відкритих дверей Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ, відвідали більше 300 абітурієнтів 70 шкіл не тільки міста Києва та Київської області, а й міст Бердичева, Чернігова, Херсона, Черкас, які скористалися можливістю на власні очі побачити заклад вищої освіти, до якого мріють вступати, ознайомитись з особливостями навчання, поспілкуватись з керівниками структурних підрозділів, отримати відповіді щодо вступної компанії -2020.

Перед початком заходу у актовій залі абітурієнти та їх батьки мали змогу переглянути телепрограму “Студентський квиток», яка є творчим доробком студентів інституту журналістики, кіно і телебачення і, яка транслюється на телеканалах України, отримати інформаційні буклети з детальною інформацією щодо 25 спеціальностей освітніх ступенів бакалавр і магістр та 9 спеціальностей освітнього ступеня молодший бакалавр.

Абітурієнтів привітали професор Данченко Т.В. - проректор з навчально-виховної роботи, канд.юрид.наук та модератор заходу професор Рудаківська С.В. - проректор з доуніверситетської освіти, канд.філос.наук, надали інформацію щодо переваг навчання, можливість оволодіння англійською мовою на високому професійному рівні, запевнили майбутніх студентів, що навчання в Коледжі і Університеті - це реальний перший крок для побудови успішної кар’єри в майбутньому.

До вітань керівників Університету долучилися студенти спеціальності «сценічне мистецтво», які своїми художньо-музичними номерами створили теплу, чудову атмосферу у актовій залі.

25 років діяльності Київського міжнародного університету, традиції та досягнення, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у 7-навчально-наукових інститутах, 5 факультетах та Коледжі, діючі спільні освітні програми з європейськими університетами були представлені у відео-презентації «КиМУ-це шлях до успіху».

Спілкування директорів інституту міжнародних відносин (доцент Чернецька О.В.), юридичного інституту (доцент Панфілова Ю.М.), інституту лінгвістики (доцент Нагачевська О.О.), інституту психології та педагогіки (доцент Ліплянська О.В.), медичного інституту (доцент Літвінова Н.Ю.), інституту журналістики, кіно і телебачення (доцент Самойлов О.Ф.), Коледжу КиМУ (доцент Судак І.І та деканів фармацевтичного факультету (доцент Шостак Л.Г.), інформаційних технологій (доцент Сініченко С.В.), будівництва та архітектури (доцент Іконніков В.А.), економічного (професор Виноградчий В.І.) дало можливість абітурієнтам отримати багато корисної інформації щодо спеціальностей, ознайомитись з сучасною матеріально-технічною базою, базою проходження практики що, без сумніву, сприятиме правильному вибору майбутньої спеціальності.

Детальніше про новації вступної компанії - 2020 до коледжів та університетів розповіла проректор з доуніверситетськоі освіти професор Рудаківська С.В. і, як завжди на таких заходах, була надана детальна інформація щодо підготовчого відділення, на який продовжується прийом слухачів.

Шановні абітурієнти,

Київський міжнародний університет та Коледж КиМУ

будуть раді бачити Вас своїми студентами!