XХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості (м. Кропивницький), участь майстрів КиМУ

20.04.2018

З 18 по 20 квітня 2018 року в м. Кропивницький відбувся XXIII Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі. Тема цьогорічного фестивалю – «Митець та громадянин. Шляхи поєднання».

В Фестивалі взяли участь більше двохсот учасників з міст Києва, Кропивницького та областей: Чернігівської, Хмельницької, Кіровоградської, Черкаської, які демонстрували свої таланти та громадянську позицію у трьох номінаціях: «Громадська думка», «Театральне мистецтво» та «Образотворче мистецтво».

Серед спеціально запрошених на фестиваль експертів – представники Київського міжнародного університету (КиМУ): професор Світлана Рудаківська (к.філос.н.,проректор з питань довузівської підготовки) - голова журі в номінації «Громадянська думка» та професор Ніна Ільїна (директор Навчально-наукового інституту театрального мистецтва, заслужена артистка України) - голова журі у номінації «Театральне мистецтво».

Захоплюючим видовищем стало відкриття ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, а також презентації творчих робіт його учасників (фрагменти вистав, малі сценічні форми, моновистави, етюди, сцени з вистав та п’єс), тематика яких відповідала темі фестивалю: «Митець та громадянин. Шляхи поєднання». Молоді таланти не тільки по-новому розкривали яскраві образи українських митців, а й вражали членів журі та глядачів майстерною акторською грою, самобутністю постановок і, звісно ж, емоційністю своїх виступів. У програмі Фестивалю відбулись також цікаві майстер-класи, тренінги відомих діячів мистецтв та громадськості міста Кропивницький, тематичні виставки, перегляд театральної вистави «Дівчина з легенди» та «Молодіжні Дебати/Дискусія «Відкрита творча особистість – запорука розвитку громадянського суспільства».

Закінчився Фестиваль урочистою патріотично-концертною церемонією під девізом «Благословенна та держава, що має відданих синів» в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії, під час якої відбулось нагородження переможців у номінаціях: «Громадська думка», «Театральне мистецтво».