У гості до депутатів: студенти-правники відвідали Верховну Раду України

07.05.2018

7 травня 2018 року студенти спеціальностей «Право», «Міжнародне право» Навчально-наукового юридичного інституту Київського міжнародного університету відвідали з екскурсією Верховну Раду України, єдиний орган законодавчої влади в країні.

В екскурсії взяли участь також організатори заходу – доцент Панфілова Ю.М. (к.ю.н., директор інституту), доцент Сапарова А.О. (к.ю.н., зав. кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін), доцент Ткаченко О.В. (к.ю.н., викладач кафедри).

Майбутнім юристам були продемонстровані кулуари, зона для брифінгу та сесійний зал Верховної Ради України. Під час екскурсії студенти на власні очі побачили, де і як працюють депутати, пройшлися таємними підземними переходами, якими, за чутками, депутати можуть непомітно "зникнути" з парламенту, дізналися чимало цікавих фактів про будівлю Верховної Ради України, її оздоблення, внутрішнє життя парламенту, місця для депутатів, гостей, дипломатичних представників, преси.

Цікавим та пізнавальним виявився інтер’єр Верховної Ради України. Усі охочі мали можливість пересвідчитись в унікальності картини «Державотворення», розгледіти всі елементи цього художнього полотна, а також знайти на картині найвидатніших постатей української державності різних епох.

Завдяки професійному екскурсоводу (Людмилі Іванівні) студенти отримали значний масив корисної інформації. Наостанок екскурсовод побажала студентам активно відстоювати свою громадянську позицію та залучатись до процесу законотворення.