Участь у виставці «Освіта та кар’єра – 2018», «Освіта за кордоном»

21.04.2018

19-21 квітня 2018 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2018", «Освіта за кордоном», у якій Київський міжнародний університет приймав участь. Це найбільша освітня виставка в Україні, на якій були представлені 50 українських університетів та більше 70 університетів Польщі, Німеччини, Греції, Чехії, Мальти, Греції, Румунії, Латвії, США, Нідерландів.

В урочистому відкритті виставки взяли участь та привітали учасників і гостей виставки Президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Ю.М. Сафонов, голова правління Товариства «Знання» України В.І. Кушерець, Надзвичайні та Повноважні Посли Чеської республіки та Румунії в Україні, радник Посольства Республіки Польща в Україні, директор Чеського центру в Києві.

Київський міжнародний університет, традиційно, був представлений Центром міжнародних та громадських зв’язків (керівник – доцент Чучковська О.М.) та студентами: Короп Аліна, Іваненко Анастасія (Інститут лінгвістики та психології); Чигір Петро, Кашнікова Валерія (Юридичний інститут); Онищенко Віталій (Коледж КиМУ).

Співробітники КиМУ поспілкувалися близько з шестистами абітурієнтами, які отримати загальну інформацію про університет, детальну консультацію щодо вступу - 2018 до університету та Коледжу КиМУ, дізналися про підготовчі курси, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

А вже ознайомитися з усім спектром освітніх програм та з навчально-матеріальною базою університету та Коледжу абітурієнти мали змогу на Дні відкритих дверей, який відбувся 21 квітня 2018 року.

Майбутнім абітурієнтам була представлена комп'ютерна презентація, а з новаціями вступної кампанії 2018 року їх ознайомила професор Рудаківська С.В. (к.філос.н., проректор з довузівської роботи). Велику увагу учнів та батьків викликала інформація про можливість отримання європейського диплому за спільними програмами Київського міжнародного університету та європейських університетів.

Освітянські виставки, дні відкритих дверей безпосередньо в навчальних закладах - це можливість абітурієнтам та їх батькам зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей, вибрати найбільш актуальну професію, яка стане улюбленою справою у майбутньому, зануритися в атмосферу вищого навчального закладу, ознайомитись з унікальними спеціалізованими кабінетами та лабораторіями, крім того інтер’єр адміністративних приміщень відіграє не останню роль у створенні образу ВНЗ, відображає стан розвитку окремих напрямів його діяльністі.