Коледж Київського
міжнародного
університету
college@kymu.edu.ua
(044) 594-03-04
Перший проректор КиМУ, проф. Л.І. Шумигора

«Коледж Київського міжнародного університету продовжив славні традиції елітарної освіти у вищому навчальному закладі, який відомий далеко за межами України. У сучасному швидкоплинному світі сотні талановитих, сміливих, ініціативних молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в житті, здобувають якісну освіту. Багатогранна праця педагогічних працівників Коледжу КиМУ перетворює вчорашніх школярів на високопрофесійних фахівців, творців своєї справи».

Віце-президент КиМУ, проф. Л.І. Шумигора

Шановні випускники дев'ятих і одинадцятих класів!

Якщо ви мрієте пов'язати власне життя з такими сферами діяльності, як право, економіка, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, туризм, журналістика, фармація, промислова фармація, сценічне мистецтво, будівництво та цивільна інженерія, якщо готові працювати для здобуття високих цілей, Коледж Київського міжнародного університету чекає на вас!

Коледж КиМУ - це не просто освітній заклад, це - маленька країна, у якій працюють усі правила дорослого світу. За роки навчання ви зможете не тільки одержати диплом молодшого спеціаліста, опанувати одну ябо дві іноземні мови, а й скористатися безліччю інших можливостей, які надає навчання в Коледжі.

Детальніше про вступ до Коледжу читайте у Правилах прийому на 2018 рік .

ПРІОРИТЕТИ КОЛЕДЖУ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ:
  • успішне навчання у Коледжі надає можливість продовжити навчання в Київському міжнародному університеті за скороченими програмами;
  • сучасні освітні технології;
  • спеціалізоване вивчення іноземних мов (заняття в спеціалізованих мовних кабінетах; робочі мови – українська й англійська; іноземна мова викладається за методикою президента Університету проф. Х.В. Хачатуряна);
  • програми фізичного розвитку, оздоровчі програми (спортивні секції, змагання);
  • особистісно-орієнтоване навчання і виховання за програмою «Я – особистість»;
  • розвиток інтелектуальних здібностей;
  • сучасна матеріальна база.

Коледж – це навчальний заклад, який здійснює підготовку молодших спеціалістів на основі базової середньої освіти (9 клас) з отриманням повної загальної середньої освіти.