Тиждень науки в ННІ лінгвістики та психології

22.11.2018

Для науково-педагогічних працівників та студентів Навчально-наукового інституту лінгвістики та психології «Тиждень науки в КиМУ» був насичений подіями та заходами, що проводились з метою поглиблення науково-дослідницької, навчально-методичної та виховної роботи викладачів та студентів, і відзначився активною діяльністю науково-педагогічних працівників, членів навчально-методичного об’єднання та студентського наукового товариства.

20 листопада 2018 року студенти I-IV курсів спеціальності «Філологія» зустрілись із відомим українським поетом і перекладачем поезії з японської, китайської, російської, англійської мов Турковим Геннадієм Леонідовичем. Майбутні перекладачі отримали неоціненний досвід перекладу української поезії мовою есперанто, яким з ними поділився майстер. Відбувся круглий стіл «Особливості перекладацької майстерності».

21 листопада 2018 року на зустріч зі студентами III-IV курсів спеціальності «Філологія» завітали відомий перекладач художнього дискурсу д.філол.н. Юдін Олександр Анатолійович з відкритою лекцією «Особливості перекладу творів Дж.Джойса та Т.-С. Еліота» та український перекладач к.філол.н. Лавриненко Олександр Олександрович з лекцією «Специфіка перекладу юридичної документації». Обговорення перекладацької проблематики продовжилось на науково-методичному семінарі «Проблеми відтворення текстів різних стилів в українських перекладах».

Крім того, в заходах, присвячених Тижню науки, активну участь взяли студенти гуманітарно-педагогічного коледжу м. Біла Церква. Зокрема, 22 листопада 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Особливості перекладу художнього та науково-технічного дискурсів» за участі професора Гарніка Ігора Васильовича. Студентам коледжу надзвичайно цікавою стала вікторина «Подорожуємо англомовними країнами».