Студенти КиМУ відвідали дитячий будинок-інтернат

21.11.2018

21 жовтня 2018 року студенти Київського міжнародного університету на чолі з доцентом Л.Б. Ісмаіловою (керівник департаменту культурно-виховної роботи, к.ю.н.) та головою студентського парламенту Ляміним Іллею відвідали Святошинський дитячий будинок-інтернат (для хлопців).

З нагоди наближення свята Дня Святого Миколая комітет з питань благодійної та волонтерської діяльності (голова комітету – Говоруха Олена) провів благодійну акцію для вихованців дитячого будинку. Всі студенти КиМУ долучилися до акції, зібрали книги, одяг і взуття, іграшки, солодощі та канцелярію, все це подарували дітям, позбавленим батьківського піклування, що мешкають у Святошинському дитячому будинку-інтернаті.

Окрім цього, студентський парламент разом з студентами І курсу Коледжу КиМУ спеціальності «сценічне мистецтво» організували концерт із запальними танцями та милозвучними піснями. 17 студентів мали змогу поспілкуватись з вихованцями інтернату, переглянути чудові роботи мистецтва, яким займаються дітки та подарувати дітлахам свою посмішку та радість на свята десяткам дітей.

«…Ми побачили талановитих та надзвичайно щирих дітей з добрими серцями. І я щаслива, що студенти мали нагоду взяти участь у цій благодійній поїздці…», - поділилася враженнями голова комітету з питань благодійної та волонтерської діяльності – Говоруха Олена (студентка Коледжу КиМУ).

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь в подібних заходах
разом зі студентським парламентом.
Давайте дарувати посмішки разом !!!