Майстер-клас Максима Сікори - випускника КиМУ

20.11.2018

20 листопада 2018 року для студентів Інституту журналістики, кіно та телебачення Київського міжнародного університету був проведений майстер-клас Максима Сікори - талановитого журналіста, обличчя вечірніх новин ТРК «Україна», випускника університету 2004 року. Організаторами зустрічі стали теж в минулому випускники КиМУ: доцент Самойлов О.Ф - нині к.і.н., директор інституту та професор Кіслов Д.В. - нині д.н.держ.упр., заступник директора інституту.

Майбутні фахівці у галузі журналістики та телебачення мали чудову нагоду долучитися до авторської презентації Максима Сікори «Новини з середини: від інфоприводу до успішного сюжету», його власного п'ятнадцятирічного досвіду та спостережень розвитку журналістики на українському телебаченні.

Телеведучий розповів молоді про джерела пошуку та реалізацію вдалих тем для інформаційного випуску новин, як запоруку досягнення потрібного ефекту від глядача, а також важливість питання рейтингів, техніки дослідження та збору інформації - основного завдання успішного випуску новин. Зустріч, яка проходила у формі актуального діалогу, дала змогу студентам більше дізнатись про реальні практичні ситуації, що виникають у процесі телевиробництва, зокрема, у чому полягає робота кожного члена команди, хто такий оглядач і чим він відрізняється від звичайного телеведучого.

Максим Сікора прокоментував можливі помилки на початкових етапах кар’єрного шляху, відповів на численні питання студентів.

Молоді та амбітні студенти КиМУ отримали чимало задоволення і позитивних вражень від зустрічі з Максимом Сікорою, його корисних практичних порад, які мотивують до сумлінного навчання, і, без сумніву, будуть у нагоді у подальшому професійному становленні.

Наприкінці зустрічі студенти з задоволенням спілкувалися з гостем, зробили спільні селфі.

Після зустрічі зі студентами Максим Сікора зустрівся з президентом Київського міжнародного університету професором Хачатуряном Х.В., під час якої Максим висловив захоплення побаченою сучасною матеріально- технічною базою університету, теле та радіо студій, згадали багатьох випускників Киму, які сьогодні є гордістю університету і чиї імена знайдуть відображення у літописі КиМУ до його 25-річчя у 2019 р.

24 05/2019
18 05/2019