Тиждень науки на Факультеті стоматології КиМУ

23.11.2018

Ви боїтесь відвідувати стоматолога? Не засмучуйтесь, Ви не самотні у своїй дентофобії. Психологи дослідили: три людини із чотирьох відчувають страх перед відвідуванням стоматологічної поліклініки. Але останнім часом таких людей стає все менше. На цей процес значно вплинули досягнення сучасної науки та техніки.

Саме цій тематиці і був присвячений круглий стіл «Позбавлення страху перед візитом до стоматолога», який відбувся 23 листопада 2018 року в межах Тижня науки на Факультеті стоматології Київського міжнародного університету.

Організатор – доцент Мозолюк О.Ю. (к.мед.н., декан факультетк). Учасниками заходу стали професорсько-викладацький склад факультету та студенти ІІ, ІІІ курсів спеціальності «стоматологія».

Викладачі факультету презентували актуальні доповіді на теми:

1. «Анестезія – позбавлення страху до стоматолога» (доцент Яценко О.І., к.мед.н., завідувач кафедри хірургічної, ортопедичної стоматології та ортодонтії);
    2. «Дентофобія - як побороти страх перед стоматологом» (Маркова Н.А., викладач кафедри стоматології);
    3. «Сучасний підхід до седації в стоматології» (Міхєева І.В. к.мед.н.).

Під час обговорення тем, представлених на заході, активну учать у дискусії приймали студенти, які отримали багато нової, цікавої інформації, пов’язаною з їхньою майбутньою професією, і, зокрема, щодо сучасних методів та обладнання, яке успішно використовується у стоматології для безболісного лікування. Науковці поділилися досвідом щодо таких процедур як седація, яка прийшла до нас з-за кордону, наркозу та випадків їх застосування.

Підводячи підсумки роботи круглого столу, науковці факультету – доценти Моложанов І.О., Яценко О.І. акцентували увагу студентів на важливості участі у наукових заходах, майстер-класах, оскільки це дає можливість бути в курсі останніх наукових професійних досягнень та їх успішному втіленні у повсякденній роботі з пацієнтами.