Тиждень науки на Факультеті інформаційних технологій КиМУ

21.11.2018

Щорічний Тиждень науки в КиМУ, що тривав 19-24 листопада 2018 року, вже традиційно був насичений подіями та заходами як для студентів, так і для викладачів. Факультет інформаційних технологій також не залишився осторонь.

Так, маючи на меті активізацію та актуалізацію навчально-методичної, науково-дослідницької та виховної роботи науково-педагогічних працівників та студентів факультету, 20 листопада 2018 року за участю студентів I-IV курсів було проведено науково-практичний семінар «Роботизація як напрям розвитку інформаційних технологій», модераторами якого були доцент С.В. Сініченко (декан факультету інформаційних технологій) та професор Л.М. Щербак (завідувач кафедри комп’ютерних наук).

Також, 21 листопада 2018 року відбувся круглий стіл «Інформаційні технології як складова розвитку суспільства» за участю науково-педагогічних працівників кафедри та членів студентського наукового товариства факультету.

Проведені заходи були надзвичайно корисними та цікавими, адже їх тематика стосувалась актуальних проблем розвитку інформаційних технологій та їх впровадження у практичну діяльність.