Оголошення результатів XXI Всеукраїнської олімпіади та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зіркові барви»

11.12.2020

11 грудня 2020 року відбулася довгоочікувана подія - онлайн та офлайн - оголошення результатів XXI Всеукраїнської олімпіади, яка вперше пройшла дистанційно, за допомогою Google-форми, а також нагородження переможців першого етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зіркові барви».

За результатами змагань переможцями ХХІ Всеукраїнської Олімпіади визнані:

  1. За високі знання з української мови та літератури:

Дипломом І ступеня:

11 клас:

  • Макарчева Ксенія Олегівна

 9 клас :

  • Блінов Нікіта Олегович
  • Селезень Марія Сергіївна
  • Томнюк Марія Василівна
  • Черешня Олександра Іванівна
  • Черненко Марія
  • Шумигора Єлизавета Марківна

Дипломом ІІ ступеня:

11 клас:

  • Тарасова Софія Кирилівна
  • Шендер Євген Євгенович

9 клас:

  • Бортник Софія Ігорівна
  • Будяк Кирило Юрійович
  • Гасько Олександра Василівна
  • Красій Володимир Володимирович
  • Липко Денис Вадимович
  • Малиновська Анастасія
  • Малофей Дмитро Ігорович
  • Мотовиловець Марина Михайлівна
  • Оленюк Неля-Марія Олегівна
  • Ольховський Максим Ігорович
  • Турчина Аліна Ігорівна
  • Утц Ярослава Дмиртiвна

Дипломом ІІІ ступеня:

11 клас:

  • Демченко Дарина Олегівна
  • Курдюкова П.В
  • Масик Крістіна Іллівна
  • Налбандян Микола Осєпович
  • Обуховська Лілія Олександрівна
  • Фарівар Кіміа
  • Циганок Роман Віталійович
  • Чумак Денис Євгенович
  • клас:
  • Іванець Валерія Андріївна
  • Ковальчук Кароліна Олегівна
  • Кудря Павло Олександрович
  • Ломико Єлизавета Дмитрівна
  • Недураєва Софія Юріївна
  • Пономаренко Мирослав Богданович
  • Резазаде Мирослава Аліївна
  • Тимощук Яніна Юріївна
  • Шичкін Анжеліна Вадимівна

Грамотою:

  • 11 клас:
  • Єфімова Софія Олександрівна;
  • Захарченко Аліна Анатоліївна

 

  • 9 клас:
  • Блиндюк Ольга Юріївна;
  • Варівода Мирослава Сергіївна;
  • Грамацький Владислав Олександрович;
  • Ігнатенко Анна Дмитрівна;
  • Кожохарь Олександра Максимівна;
  • Кольчинська Ева Володимирівна;
  • Кузьомко Анастасія Олександрівна;
  • Малахов Руслан Олександрович;
  • Отовчиць Марія Евгенівна;
  • Партиченко Альона;
  • Перелука Станіслав Анатолійович;
  • Пилипчук Аліса Святославівна;
  • Пінько Каміла Юріївна;
  • Подмогильная Дар‘я Сергіївна;
  • Рассказова Валерія Іванівна;
  • Ременнік Дар’я Євгеніївна;
  • Сирота Тетяна Сергіївна;
  • Фратеску Анна Михайлівна;
  • Хитрич Роман;
  • ЦімболинецьОлександра Олександрівна;
  • Швець Дмитро Валерійович;
  • Шпиг Тарас.
  1. За високі знання з англійської мови:

Дипломом І ступеня:

  • 11 клас:
  • Шмалюх Олександра Геннадіївна
  • 9 клас:
  • Оленюк Неля-Марія Олегівна
  • Рогозянська Анастасія Євгенівна
  • Смуригіна Ірина Павлівна

Дипломом ІІ ступеня:

  • 11 клас
  • Безрукава Поліна Сергіївна
  • Гриб Валерій Валерійович
  • Лужбіна Олеся Дмитрівна
  • Петрашева Євгенія Сергіївна

 

  • 9 клас
  • Безугла Аліса Андріївна
  • Бєляєв Віталій Ігорович
  • Бондарчук Вероніка Ігорівна
  • Бортник Софія Ігорівна
  • Головач Олександр Андрійович
  • Іванець Валерія Андріївна
  • Клімук Вероніка Максимівна
  • Матюніна Анна Антонівна
  • Меркулова Софія Костянтинівна
  • Ольховський Максим Ігорович
  • Пеценко Софія Миколаївна
  • Шкарбан Олександр Вікторович

Дипломом ІІІ ступеня:

  • 11 клас:
  • Адамовська Лада Янівна
  • Бондар Анастасія Вікторівна
  • Булана Софія Олександрівна
  • Василенко Іван Олексійович
  • Капінус Дарія Євгеніївна
  • Колодій Валерія Петрівна
  • Король Валентин Олегович
  • Пономаренко Владислава Євгенівна
  • Третяк Валерія Сергіївна

 

  • 9 клас:
  • Гавриленко Христина Станіславівна
  • Грамацький Владислав Олександрович
  • Кудлай Олександра Олександрівна
  • Лучинець Олександр Олександрович
  • Машин Даниїл Ігорович
  • Миргородська Єва Денисівна
  • Недураєва Софія Юріївна
  • Ноженко Артур Валерійович
  • Подопригора Роман Миколайович
  • Рогозін Олександр Артемович
  • Стрепетова Анна Сергіївна
  • Тимощук Яніна Юріївна
  • Харечко Михайло Анатолійович
  • Шичкін Анжеліна Вадимівна
  • Шкурат Яросла Ігорович

Грамотою:

  • 11 клас:
  • Басанський Ілля;
  • Бондар Єлизавета Вікторівна;
  • Волчецька Дарія Ігорівна;
  • Іванов Владислав Сергійович;
  • Кануннікова Юлія Олександрівна;
  • Кракович Павло Дмитрович
  • Лагода Максим;
  • Лінчевська Софія Валеріївна;
  • Мовчан Катерина Юріївна;
  • Приходько Валерія Петрівна;
  • Ревчук Дарія Володимирівна;
  • Симанович Анастасія Андріївна;
  • Фролова Діана Олександрівна;
  • Ходько Богдан Олександрович.

 

  • 9 клас:
  • Борщевська Каміла Андріївна;
  • Григорук Данііл Юрійович;
  • Денисова Ксенія Віталіївна;
  • Доброскок Тетяна Федорівна;
  • Єщенко Ульяна Вадимівна;
  • Кіндзер Анастасія Степанівна;
  • Ковальчук Кароліна Олегівна;
  • Купрій Назарій Володимирович;
  • Луферова Дар‘я Олегівна;
  • Ляховська Марина Олександрівна;
  • Малиновська Анастасія Сергіївна;
  • Нітта Еріка;
  • Нурієва Анастасія Рафаелівна;
  • Павлов Олексій Глібович;
  • Петров Денис Геннадійович;
  • Романенко Карина Валеріївна;
  • Руссу Аріна Романівна;
  • Сисоенко Яна Анатоліївна;
  • Толочко Аліна Анатоліївна;
  • Федоренко Марія Леонідівна;
  • Шаповалов Станіслав Максимович;
  • Шкапенко Анна-Стефанія Володимирівна;
  • Щербатюк Матвій Олександрович.
  1. За відмінні знання з географії:

Дипломом ІІ ступеня:

  • 11 клас:
  • Кравченко Юлія Віталіївна
  • Лужбіна Олеся Дмитрівна
  • Мовчан Юлія Юріївна
  • Щербатюк Дар'я Олександрівна.

 

  • 9 клас:
  • Ведишева Єлизавета Романівна.

Дипломом ІІІ ступеня:

  • 11 клас:
  • Антропова Анастасія Юіївна
  • Безрукава Поліна Сергіївна
  • Дударенко Іван Вячеславович
  • Лінчевська Софія Валеріївна
  • Саржинська Надія Вадимівна
  • Третяк Валерія Сергіївна

 

  • 9 клас:
  • Клімук Вероніка
  • Коваль Марія Богданівна
  • Митюкова Єлизавета
  • Недураєва Софія Юріївна
  • Шкарбан Олександр Вікторович

Грамотою:

  • 11 клас:                                                             
  • Волощакевич Надія Ігорівна;
  • Жайворон Вікторія Григорівна

 

  • 9 клас:
  • Борщевська Каміла Андріївна;
  • Ковальчук Кароліна Олегівна;
  • Ляховська Марина Олександрівна;
  • Томнюк Марія Василівна
  1. За відмінні знання з математики:

Дипломом І ступеня:

  • 11 клас:
  • Рябченко Владислав Русланович

 

  • 9 клас:
  • – Куруленко Анастасія

 

Дипломом ІІ ступеня:

  • 11 клас
  • Василенко Іван Олексійович
  • Король Валентин Олегович
  • Третяк Валерія Сергіївна
  • Чепурний Богдан Миколайович

 

  • 9 клас:
  • Беров Данііл
  • Лисюк Марія
  • Шкарбан Олександр

 

Дипломом ІІІ ступеня:

  • 11 клас:
  • Левченко Поліна Олександрівна
  • Малишева Дар'я
  • Пількевич Артем Ігорович

 

  • 9 клас:
  • Возний Віктор
  • Головач Олександр
  • Копчинська Анастасія
  • Лучинець Олександр
  • Ноженко Артур
  • Фролов Олександр

 

Грамотою:

  • 11 клас:
  • Єфімова Софія Олександрівна;
  • Ходько Богдан Олександрович;
  • Шаповал Олександр Олександрович

 

  • 9 клас:
  • Борщевська Каміла;
  • Бублей Любов;
  • Гула Катерина;
  • Коваленко Марія;
  • Ляховська Марина
  1. За відмінні знання з хімії:

Дипломом ІІ ступеня:

  • 9 клас
  • Антоненко Анастасія Олексіївна
  • Лимаренко Анастасія Олексіївна

Дипломом III ступеня:

  • 11 клас
  • Андросюк Артем Вікторович
  • Малишева Дар'я
  • Мельник Віталій Васильович

9 клас:

  • Лучинець Олександр Олександрович
  • Ляховська Марина Олександрівна
  • Миргородська Єва
  • Нестерчук Ольга Павлівна
  • Цімболинець Олександра Олександрівна

Грамотою:

  • Борщевська Каміла Андріївна
  • Завацький Назар Вікторовіч
  • Микита Андреевич
  • Тонка Марія Олегівна
  1. За відмінні знання з біології:

Дипломом І ступеня:

  • 11 клас:
  • Гриб Валерій Валерійович

 

  • 9 клас:
  • Андрущенко Марія Сергіївна

 

Дипломом ІІ ступеня:

  • 11 клас:
  • Баранаєва Єлизавета Володимирівна
  • Губар Єгор Ігорович
  • Дмитерко Ольга Іванівна
  • Малишева Дар’я
  • Поліщук Дар'я Олександрівна
  • Приходько Валерія Петрівна

 

  • 9 клас:
  • Клименко Анастасія Дмитрівна
  • Малиновська Анастасія Сергіївна
  • Подопригора Роман Миколайович
  • Стрепетова Анна Сергіївна

 

 Дипломом III ступеня: 

  • 11 клас:
  • Коваленко Софія
  • Луцик Тетяна Миколаївна
  • Нагорна Анастасія
  • Ангеліна Юріївна

 

  • 9 клас:
  • Басенко Владислав Олекчандрович
  • Безугла Аліса Андріївна
  • Діденко Вероніка
  • Коваль Марія Богданівна
  • Харечко Михайло Анатолійович

 

Грамотою:

  • 11 клас:
  • Антонова Агеліна Євгенівна;
  • Губій Артем Євгенович;
  • Єфімова Софія Олександрівна;
  • Обуховська Лілія Олександрівна

 

  • 9 клас:
  • Дворніцький Ярослав Романович;
  • Кіндзер Анастасія Степанівна;
  • Ляховська Марина Олександрівна
  1. За відмінні знання з історії України:

Дипломом І ступеня:

  • 11 клас:
  • Іванчук Микита Євгенович
  • Лялін Данііл Олексійович
  • Токарєв Микита Костянтинович

 

  • 9 клас:
  • Погребна Вероніка

Дипломом ІІ ступеня:

  • 11 клас:
  • Ващенко Денис Андрійович
  • Москаленко Андрей Олегович
  • Сорока Дарина Арсенівна

 

  • 9 клас:
  • Бігун Дмитро Євгенович
  • Біденко Діана Сергіївна
  • Зуєва Анна Олександрівна
  • Коротенко Анастасія Олександрівна
  • Меркулова Софія Костянтинівна
  • Миколайчук Иван

Дипломом ІІI ступеня:

  • 11 клас:
  • Войтюк Іван Іванович
  • Мовчан Катерина Юріївна
  • Мовчан Юлія Юріївна
  • Сулимчик Артем Вікторович

 

  • 9 клас:
  • Клещар Емма Василівна
  • Співак Анастасія Андріївна
  • Стрепетова Анна Сергіївна

Грамотою:

  • 9 клас:
  • Бережняк Марина Петрівна;
  • Борщевська Каміла Андріївна;
  • Дорош Ірина Олександрівна;
  • Кожохарь Олександра Максимівна;
  • Ковальчук Кароліна Олегівна;
  • Подопригора Роман Миколайович;
  • Фесюк Андрій Юрійович
  1. За відмінні знання з фізики:

Дипломом ІІ ступеня:

  • 11 клас:
  • Чепурний Богдан Миколайович

Грамотою:

  • 9 клас:
  • Єфімова Софія Олександрівна
  • Рябченко Владислав Русланович
  • Малишева Дар'я