Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

10.12.2020

Київський міжнародний університет в особі Рудаківської Світлани Вікторівни, проректора з доуніверситетської підготовки та Самойлова Олексія Федоровича, директора Інституту Журналістики, кіно та телебачення, взяли участь у старті Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

КиМУ є давнім і надійним партнером Центру дитячої та юнацької творчості м. Києва, інформаційно-творчого агентства "ЮН-ПРЕС". За ці роки багато випускників "ЮН-ПРЕС" та переможці конкурсу-фестивалю дитячої журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» стали студентами Київського міжнародного університету зі значними знижками в оплаті за навчання.

Тож, щиро вітаємо високопрофесійну команду "ЮН-ПРЕС" та учасників з успішним стартом цьогорічного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Тема фестивалю-конкурсу – «Медіакод моєї країни, світу». Ця тема допоможе учасникам розкрити найпотаємніші, глибокі почуття та емоції любові до своєї країни та світу.

Підтеми конкурсу:

• «Медіаекологія»
  • Блогінг як медіа
  • Нові медіа, як спосіб маніпуляції
  • Леся Українка – закодовані послання
  • Інформація через об’єктив
  • Журналістика через 100 років
  • Пандемія диктує світові нові медіапрофесії
  • Родзинки української журналістики
  • «Перлини» українських медіа
  • «Медіакод нації»
  • Плагіат – основа розвитку української молоді
  • Tik-Tok «головного мозку»
  • Життя на показ – тренд нового покоління
  • Живи у сторіс, працюй у стрічці
  • Обличчя моєї країни
  • Освіта: пошук інформації чи готового матеріалу?
  • Математики. Лірики. Фізики.
  • Актуальність таймменеджменту сьогодні, завтра, через рік
  • Медіалайфхаки, які дійсно працюють
  • День без гаджетів у ХХІ столітті. Звідки брати інформацію
  • Сучасний імідж країни на міжнародній арені. Хто за цим стоїть
  • Людина – маріонетка соціальних мереж?!...

Тож бажаємо всім учасникам перемоги!