Валентинів день у КиМУ

14.02.2023

14 лютого 2023 року День усіх закоханих або Валентинів день! Не оминуло це свято й університетську родину. Від самого ранку на педагогічний колектив і здобувачів освіти в холі Університету очікувала романтична фотозона з зображеннями яскравих сердець і символічних мрійливих Купідонів. Студенти поділилися таємницею, що, загадавши між цими янголятами любові, вона неодмінно ввійде в життя щирими й ніжними почуттями.

Усім охочим було запропоновано також взяти участь у Благодійному ярмарку, виручені кошти з продажів якого буде передано на допомогу пораненим бійцям – героїчним захисникам нашої Української держави.  Присутні мали змогу придбати валентинки з тематичними написами «КиМУ єднає серця», «Кохання – найсильніша зброя», «Твій голос милозвучний як гімн КиМУ» тощо. До продажу було представлено також смаколики у формі сердечок із побажаннями та цитатами про кохання. Викладачі та студенти з великим задоволенням доєдналися до гідної справи, подарувавши краплинку своєї любові військовослужбовцям.

Валентинів день – чудове романтичне свято, коли в серцях закоханих, попри морозний лютий надворі, лунає мелодія весняного пробудження! Щиро бажаємо всім чистих, світлих, високих почуттів! Нехай кожна мить у житті буде наповнена любов’ю! Кохайте та будьте коханими!