Тренінг із надання долікарської допомоги й тактичної медицини

08.03.2023

08 березня 2023 року в Медичному інституті відбувся тренінг із долікарської допомоги й тактичної медицини, в якому взяли участь здобувачі освіти п’ятого курсу та другого курсу Фахового коледжу КиМУ.

Упродовж тренінгу учасники ознайомилися з інформацію та правилами використання індивідуальної аптечки за умов надання допомоги собі та постраждалим у наслідок критичних станів. Було застосовано також механізми надання долікарської допомоги згідно з міжнародним алгоритмом MARCH. Усі присутні мали змогу спробувати здійснити накладання турнікету в разі евакуації постраждалого, провести тампонади ран на симуляторах, перевірити прохідності дихальних шляхів, перевести постраждалого в стабільне бокове положення, встановити назофарингіальний та орофарингіальний повітроводи, накласти оклюзивну пов’язку, провести голкову декомпресію, реанімувати пацієнтів із травмою, надати допомогу в разі виникнення шокового стану, опіках, травмах голови та закритих переломах.

Модератори: Тренер Головного Управління Всесвітньої громадської організації «Українська Служба Порятунку: POLICE 911» Олег Юрченко – військовослужбовець в/ч А7040 окремої роти «Добро»; асистент тренера – Данило Юрченко.

Під час заходу учасники почули від гостей корисні поради та набули практичних навичок, які є надзвичайно важливими для надання долікарської допомоги постраждалим в умовах воєнного стану в Україні.


11 03/2023
10:00
Зустріч