Тематичні дні до Дня Соборності України на фармацевтичному факультеті

25.01.2023

З 23 по 25 січня 2023 року на фармацевтичному факультеті було проведено тематичні дні за участю науково–педагогічних працівників і здобувачів освіти, присвячені одному зі знакових свят Української держави – Дню Соборності України.

22 січня – особлива дата в нашій історії, адже саме в цей день, 105 років тому українці проголосили незалежність своєї держави та створили Українську Народну Республіку, а рівно рік потому відбулося проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР.

Упродовж тематичних днів було обговорено інформацію про історію, факти, традиції свята. Учасники заходів висловлювали також привітання до пам’ятної дати. Декан фармацевтичного факультету, доцент Шостак Л.Г., у свою чергу, наголосила на тому, що взаємодія викладачів і студентів щодо вдосконалення освітнього процесу, організації дозвілля, планування наукової роботи – це важливий чинник позааудиторної роботи.