Перемога у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

09.03.2023

09 березня 2023 року в дитячій школі мистецтв №6 ім. Г. Жуковського в м. Києві відбулася виставка робіт ІІІ–го етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Студентка першого курсу Фахового коледжу КиМУ спеціальності «Архітектура та містобудування» Катерина Янковська презентувала свою роботу в конкурсі, створивши скульптуру з глини. На ній глядач має змогу побачити трьох осіб, яких затиснуто між будинками, але кожна з них уособлює в собі різні емоції: перша ­– гнів, друга –біль, третя – страх.

Катерина стала переможцем у номінації «Декоративно–прикладне мистецтво» ІІІ–го етапу Всеукраїнського конкурсу під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням.

Щиро вітаємо нашу талановиту студентку! Бажаємо успіхів і перемог, творчих задумів, не зупинятися на досягнутому та щоденно вдосконалювати свої вміння й навички під мирним небом України!