Короткі сповіді про втрачений рай

24.02.2023

24 лютого 2023 року в кінотеатрі «Жовтень» відбувся інтерактивний вербатім «Короткі сповіді про втрачений рай», який об’єднав реальні історії про війну, спогади студенток першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво». Художній керівник курсу – завідувач кафедри сценічного мистецтва, доцент Полторацький Віктор Георгійович.

Майбутні акторки знайшли в собі сили та мужність розповісти про власне сприйняття страшної війни зі сцени кінотеатру, який продовжує працювати та допомагати культурній спільноті тримати свій фронт у нелегкі для країни часи. Куліси пережитого в Маріуполі, Херсоні, Бердянську, Києві, Хмельницькому та Черкасах відчинилися перед глядачами творчого вечора.

Здобувачі освіти вдячні, що під час хвилюючих миттєвостей виступу їх підтримали уже відомі майстри сцени Віктор Андрієнко, Назар Майборода, Наталя Нога і Наталія Васько, яка, варто зазначити, й рекомендувала директорці кінотеатру Юлії Антиповій запросити наших талановитих дівчат у такий символічний день.

Касові збори, зібрані впродовж заходу, буде перераховано на підтримку Збройних Сил України. «Продовжувати жити, працювати, підтримувати економіку, допомагати країні та армії – ось формула наближення Перемоги!» – зазначають керівники кінотеатру «Жовтень».

Заспівавши Гімн України після завершення дійства, ніхто з присутніх не зміг стримати сльози, адже війна болить всередині кожного, не вщухатиме ще довгий час після Перемоги над підступним і жорстоким ворогом.

Бажаємо всім нам якнайшвидшого миру! Нехай жахливі події залишаться лише в спогадах заради важливого історичного уроку для майбутніх поколінь!