Zoom-конференція "Захист прав людини в умовах воєнного стану Україні"

06.05.2022

06 травня 2022 року викладачі  кафедри публічноправових дисциплін взяли участь у роботі конференції "Захист прав людини в умовах воєнного стану Україні". Модератором заходу була завідувач кафедри публічноправових дисциплін – к.ю.н., доц. Бісюк Олени Сергіївни.

Робота конференції була проведена спільно з викладачами кафедри права Київського університету ринкових відносин за підтримки стейкхолдера, к.ю.н., доц. Загрішевої Надії Володимирівни.

Найактивніші студенти змогли провести жваву дискусію на тему «Права людини: поняття, ознаки та їх класифікація» із запрошеною гостею заходу – адвокатом Заїкою Анною Вікторівною.

Студенти КиМУ виступили з доповідями, що дало змогу не лише апробувати свої наукові досягнення, але й в ході обговорення активно пропонували власне бачення дискусійних питань.

Zoom-конференція відбулась з використанням мультимедійних інструментів, що забезпечили середовище формування та прояву ключових компетенцій, до яких належать насамперед інформаційна та комунікативна. 

Підсумовуючи роботу конференції, учасники дійшли єдиної позиції: за захистом своїх законних прав та інтересів в умовах воєнного стану слід звертатися до правоохоронних органів – підрозділів Національної поліції України, прокуратури, Служби безпеки України, а також до інших органів влади, які продовжують працювати у даній місцевості. Також захистити свої права можна звернувшись до суду.